Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Apucik, anyucik vagy leendőbel...

Apucik, anyucik vagy leendőbeli szülők milyen volt az a pillanat mikor eldöntöttétek, hogy most már szeretnétek babát? Nem féltetek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ó, dehogynem, teljes para volt pár napig :) de tudtuk, hogy akarjuk, csak érzelmileg utol kellett érni magunkat, főleg akkor, amikor kiderült, hogy az első hónapban sikerült is :) lassabban fogtuk fel, mint ahogy történtek az események.
2013. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a párommal nem védekezünk, szeretnénk babát. De viszont én eléggé félek, hogy milyen anyuka leszek, illetve a szüléstől. Pedig nagyon vágyom rá. Biztos lenne nagy boldogság, de azért rémültség is, ha kiderülne, hogy várandós vagyok:)
2013. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sarah23 ***** válasza:
mi már 2 honapja szeretnénk,,de az elején csak bele mentem a férjem miatt az elött mindig védekeztünk,de mikor 1 honap után a teszt nega lett nem voltam nyugodt ,,kicsit zavart h miért nem,,de a második honapot ugy kezdtem h nagyon szeretnék,retenetesen félek a fájdalomtól,,de túl kell esni rajta:)még várunk a picire:)
2013. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt konkrétan ilyen pillanat. Mivel mindketten már benne vagyunk a korban, így megbeszéltük hogy nem védekezünk, és jöjjön a baba ha jönni szeretne. A harmadik hónapban terhes lettem, de mikor a teszten 2 csík jelent meg, hirtelen mindkettőnket levert a víz. Azóta boldog szülei vagyunk egy 11 hónapos tündéri kisfiúnak!
2013. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszéltünk róla, hogy majd szeretnénk babát kb 5 éven belül,aztán egyszercsak "besikerült". A pozi teszt utáni 2 napot végigidegeskedtem, bosszankodtam, hogy én ugyan nem akarok még gyereket. Aztán az első UH-nál fordult a kocka. Akkor először örültem neki, és azóta is. Ma már nagyfiú, igazi rosszcsont. Imádjuk. Soha nem tartotta magam anyatípusnak, de viszonylag jól megy a dolog. Szerencsére igen nyugis 1. évünk volt, se hasfájás, se semmi más probléma nem merült fel. Még a kórházban eldőlt, hogy lesz tesója :) A szüléstől soha nem féltem, voltak fájdalmas részek, de túl lehet élni.
2013. ápr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
dehogynem! Féltünk és félünk a mai napig de ez igy van rendjén,az ember az ismeretlentöl fél. de a vágyakozás felülbirálja ezt. A legfélelmetesebb és legboldogabb pillanat eddig a 2év utáni pozi teszt.akárhogy vártuk már,ott megijjedtem.de egy pillanat mulva már bögtem az örömtöl.
2013. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a férjemmel nagyon szerettünk volna, és szeretnénk kisbabát, ő első pillanattól határozott volt, én féltem hogy nem fogok teherbe esni (betegség miatt) . nos nem tudtam teherbe esni egyenlőre. az orvos szerint nem is lehet miattam:( nagyon fáj...főleg az, hogy nem tehetek ellene semmit....a férjemnek ugyan felajánlottam, hogy ha úgy gondolja szakítsunk, én megértem. hátha másik nővel még lehet gyereke. legalább neki lehessen, ha már én nem tudom neki megadni. de velem akar maradni.


ebbe nem lehet beletörődni.... mindig elkap a sírhatnék ha rá gondolok....


27/N

2013. ápr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 luxor válasza:
Én is nagyon féltem... Ahogy elhatároztuk magunkat, még nagy volt a magabiztosság, és a nyugalom. A pozitív teszt láttán, sírás, először az ilyedségtől, aztán az örömtől. Végül mégis a bánat és félelem jött... 11 hetes terhesen elvetéltem. Ez augusztusban történt, azóta nem merek próbálkozni sem...
2013. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!