Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a női szervezet legyengült,...

Ha a női szervezet legyengült, beteg, pont a peteérés időszakában, vagyis mensi után, akkor abban a hónapban a petesejt is beteg lesz?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfázásra gondolsz, influenzára, akkor, nem a petesejt nem lesz influenzás:)
2013. ápr. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:-)Köszönöm, eléggé megfáztam, és sajnos pont ebben az időben...szedtem néhány gyógyszert is, NEM ANTIBIOTIKUMOT, Neo-citrán, köptető.Ovura már jobban lettem, de csak 1 szer voltunk együtt, szóval, lehet nem lesz semmi, csak picit aggódok, nehogy baj legyen ha mégis...
2013. ápr. 29. 07:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Én épp 3 évvel ezelőtt lettem terhes, amikor pont úgy meg voltam fázva, hogy csak na...

Lánykám makk egészséges, egész nap dumál, és köszöni jól van. :)

Szóval semmi baja nem lesz a petesejtnek egy-egy ilyen "egyszerűbb" betegségtől.

2013. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Mi is babára várunk, én is nagyon-nagyon beteg voltam ebben a hónapban, pont az ovu idején, így csak egyszer tudtunk együtt lenni mi is.

De nem hiszem, h sikerült. Én már nem tudok hinni ebben.

2013. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én múlt hónapban pont az ovu idején kaptam el a calici-t. Hánytam, hasmenésem volt, nem ettem, gyenge voltam...Mint kiderült rá 2 hétre, teherbe estem. Mielött kijött rajtam a betegség, azelötti este voltunk együtt, rá 2-3 napra lehetett ovum, de lehet, hogy akár 4-re is. Így is sikerült valahogy...

Nem gondolnám, hogy emiatt bármi baj lehet, a természet azért ezt jól kitalálta.

2013. ápr. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!