Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy vagytok akik 29. -re nem...

Hogy vagytok akik 29. -re nem várjátok?

Figyelt kérdés
Nekem semmi bajom.Kis nyomás van a hasamban de még a cicim sem fáj.A hőm fenn van.Remélem jön a kis trónörökös, akire már annyira várunk:))
2009. szept. 27. 15:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok.A pocim nem fáj már sőt ma reggel a hőm is visszakúszott 1 tizedet.Ma már gondoltam csinálok egyet reggel, de a párom mondta várjak még szerinte.De azt hiszem ha ma sem jön meg akkor holnap mindenképpen tesztelek egyet.Azt hiszem nem bírom tovább.Látnom kell hogy negatív vagy pozitív.Veletek mi van?

a görbém most nem tudom felrakni mert valami van a ciklus. hu val.Majd este vagy holnap reggel jelentkezem megint.

2009. szept. 30. 06:33
 12/18 anonim ***** válasza:

1.vagyok, na mi újság mindenkivel?

Én nagyon izgulok,mert ma hajnalra nem vártam és eddig (LEKOPOGOM) semmi... A hőm 37ről lement 36,9-re, vajon az jelent vmit??? De semmi mensis érzésem,mint máskor ilyenkor. Ha ma du nem jön meg, hazafelé veszek egy teszet és holnap reggel ellövöm,ha még addig sem... DRUKKOLOK NEKTEK IS!!!!!!!

2009. szept. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Drukkolok mindenkinek! Nekem sajnos ma is negatív lett a tesztem, a hőm esett 1,5 tized fokot. Ilyen lett mára a görbém:

[link]

Viszont semmi megjön érzésem nincs..., ilyenkor már nagyon szoktam görcsölni, ráadásul tegnap kellett volna megjönnie, úgyhogy már nem értek semmit. Szerintetek reménykedjek még, vagy már tuti, h mensi lesz? :(

2009. szept. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Végre sikerült felraknom a görbém.Megírnátok mit gondoltok róla?Ti tesztelnétek a helyemben holnap?Persze ha addig nem jön meg?Mi lehet az az esés most meg feljebb ment megint egyet?Nem értem.Ti mit gondoltok ez lehet még baba?



[link]

2009. szept. 30. 07:34
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia, neked is fura a görbéd, nagyon ugrál a hőd, mint nekem is, nem tudom mi lehet velünk. Reménykedjünk, amíg meg nem jön, bármi lehet. (bár nekem a tesztek is negatívak, túl sok esélyem már nincs)

Előző voltam.

2009. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nekem sajna tegnap du megjött.Most ebben a hónapban megyek HSG-re.Remélem ott majd kiderül hogy van a valami baj velem.Mindenkinek sok sikert.
2009. okt. 1. 07:13
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia, nagyon sajnálom... :( Nekem is megfog, mert leesett a hőm 36,5-re,de nem tudom miért késik 2 napja, soha nem szokott :S

Ilyen csúnya lett a görbém:

[link]

Nem értem, miért nem jön már meg, akkor legalább lennék túl rajta...

Ez van, talán majd a következő hónapban. Sok sikert neked is!

Többiekkel mi a helyzet??

2009. okt. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok, a tegnap 07:05-ös vagyok. Ma reggelre sem jött meg.(nekem mindig hajnalban jön)

Semmi érzésem sincs sehol sehogy...érdekes... Viszont a hőm ma 36,8 volt, félek,hogy esik lefelé. Délelőtt két kis vércseppem is volt,utána kis barna, dél óta az sem. Nem nagyon értem mi történik velem :( De van egy olyan érzésem,hogy hamarosan úgyis megtudom... Sajnálom, akinek megjött, de egyben szerencse is,mert ettől a tudatlanságtól lassan megőrülök!!!

2009. okt. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!