Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja szombatra? Tünetek?

Ki nem várja szombatra? Tünetek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 18:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont szombatra nem várom. Semmi tünetem sincs. November óta várunk a pozi tesztre, remélem, ez egy szerencsés hónap lesz!
2013. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Mi is nov. óta próbálkozunk.Nekem sikerült ,de sajnos nem maradt velünk :-(

Most kaptam injekciót,meg utrogestant is,így remélem baba lesz az eredménye.

Nálam a tünet minimális mellfájdalom,nagyon fáradékony vagyok,illetve minden percben sírnék.Fogalmam sincs,hogy ez az a tünet,vagy a gyógyszer okozza,vagy Ne adja Isten a menstruáció miatt.

Drukkolok Neked nagyon!!!:-))

2013. ápr. 30. 21:55
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok neked! Gyógyszert én még nem szedek, sőt, dokinál sem voltam, mert a 2. babára várunk, így annyira nem vagyok elkenődve, mert már van egy tündéri 2 éves kislányom, akivel így is nagyon boldog az életünk! Így ha lesz második baba, akkor lesz, ha nem, akkor nem. A tüneteid biztatóak! Mikor tesztelsz? Hányadik baba lenne?
2013. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nekem az első babám lenne.Ezért is vagyok annyira rágörcsölve sajnos,pedig tudom ezt nem szabadna.De nem megy.Nehezen élem meg a csalódásokat hónapról-hónapra.Tudom,hogy biztos könnyebb lenne,ha már lenne egy babóm.

Hogy mikor tesztelek azt nem tudom.Nálam a teszt a legnehezebb lépés,talán mert félek az újabb csalódástól.Nagyon szeretném tényleg,mindennél jobban.

Neked gratulálok a pici lányodhoz :-)

És kívánom,hogy jöjjön a kistesó is :-)

2013. ápr. 30. 23:08
 5/18 anonim válasza:
Bocsi az off-ért, de ti szedtetek korábban bármilyen fogamzásgátló tablettát?
2013. ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Én 4-5 körül kéne meg jönnie. Már van egy 18 hónapos kisfiam. Ha nem jönne meg most akkor ez lenne nekem a második de idéző jelben a 3. mert az első terhességem elhalt de az már 4 éve volt.


Tüneteim: Nekem csak fáj a mellem olyan 4 napja.


De szerintem ez csak mensi jele.

2013. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok


Miért jelentkezik a mell fájdalom a mensi előtti napokon?


Vagy volt már olyan valakinek akinek előbb jelezte a mell fájdalom hogy baba lesz?

2013. máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én szedtem fog.gátlót a lányom születése előtt. Első vagyok
2013. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Én szedtem fog.gátlót,de már sok évvel ezelőtt.

Nekem minden hónapban peteéréstől egészen mensiig fájt a mellem.Mikor babás voltam,akkor pedig szinte leszakadtak.Most,hogy tüszőrepit kaptam és utrot is szedek,minimális szinten fájt a mellem tegnap,mára már szinte el is múlt.Ugyanígy csak tegnap egész nap megjön érzésem volt,ma nincs az sem.Nálam ezek most elég szokatlanok,ilyen még nem volt.Ugyhogy remélem jót jelent. :-)

Én nagy drukkot küldök mindenkinek :-)

2013. máj. 1. 13:58
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia! Ma reggelre mensziszerű görcseim vannak, a derekam is fáj, szerintem még ma meg is fog jönni. :-(
2013. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!