Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja szombatra? Tünetek?

Ki nem várja szombatra? Tünetek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 18:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintetek ezek jó jelek lehetnek?


Tüneteim fájnak a melleim és a jobb cicim ahogy meg vizsgálom meg vannak duzzadva a a mirigyek de a két mell bimbón figyelve ilyen kicsi pöttyök fehérek.

2013. máj. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Fáj a mellem és a mellbimbón látszódó fehér kis pöttyök gondolom azok a tej mirigyek.

Szerintetek jó jel ha fent van a hőm 37,2 ?

2013. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Hát kedves "10-es",nagyon szorítok neked,hogy ez egyáltalán nem a mensi jele,amit érzel.Adjon erőt,hogy mikor én babát vártam,szinte egész nap a wc-re futkoztam,mert azt hittem most...,de nem.Az már másik dolog,hogy sajnos nem maradt velünk. :-(

Azért mindenképpen írd meg,hogy mi lett.

Utolsó a tüneteiddel tanácstalan vagyok,mert nekem sokszor ilyen a mellem.De ez egyáltalán nem azt jelenti,hogy nálad nem éppen a babát jelenti.Én mindig azt mondom,hogy minden olyan jel,ami számunkra szokatlan,az adhat okot a pozitív gondolatokra.Én sokszor már nem tudom mi a szokatlan,mert annyira szeretném a babát,hogy szerintem már sok dolgot néha be is képzelek.

2013. máj. 2. 18:37
 14/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok hogy vagytok?

Ki hogy érzi magát?

Kinek milyen eseménye van?

tesztelt már valaki?


Én még várok a tesztre. De szerintem nekem meg fog jönni mert egy picit görcsöl a hasam de még nem vérzek.


De még fent van a hőm.

2013. máj. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
De nem baj ha meg jön mert új hónap új remény.
2013. máj. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nekem már magam sem tudom,hogy vizes,vagy inkább ilyen krémes állagú a folyásom...De azt ovastam,hogy az nem a legjobb jel :-(

A hasam nekem is görcsölget sajnos.Remélem ez nem az a görcs lesz.Én még nem teszteltem,mivel utrot szedek,mondta a dokim,ha nem jön meg és vannak tüneteim,2-3 nap után csináljak tesztet.Viszont sokaknál olvastam,hogy az utrotól meg sem jön....

2013. máj. 3. 08:13
 17/18 anonim ***** válasza:
Újra első vagyok. Sajnos már határozottan érzem, hogy holnapra óramű pontossággal meg fog jönni. Fáj a fejem és görcsölök is. Sajnos, ez is egy sikertelen hónap lesz. Veletek mi újság?
2013. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Első vagyok megint! Hogy vagytok? Képzeljétek, ma reggelre nem vártam, és nem is jött meg. :-) Van egy halvány pozi tesztem! Annyira parázok, hogy csak egy érzéki csalódás! :-(
2013. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!