Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 halvány pozitív terhességi...

3 halvány pozitív terhességi tesztem van. Akkor szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A sztori! 2 hónapja nem jött meg a menszim. Előző hónapban csináltam tesztet akkor negatív lett. Most a nem várt után csináltam 2 nappal a romed tesztet. Halvány pozitív. Majd rá 3 napra facelle (rossmann) Halvány de már erősebb. Rá egy napra Predictor early szintén halvány! Vajon most akkor terhes vagyok? Nézzétek el ha hülyeséget kérdezek, de nagyon vágyom a babára és mivel még nem voltam terhes nem tudom mit kellene higgyek. A testekről a kép: [link]

2013. máj. 1. 20:27
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! Olyan jól esik a biztatás aranyosak vagytok! Mindenképp írok!!!!
2013. máj. 2. 11:54
 22/60 anonim ***** válasza:
Fiamnál pontosan ilyen volt hetekig a teszt :) Gratulálok!
2013. máj. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a biztatást. Remélem akkor nálam is minden rendben! És nálad amikor ilyen volt a doki meg tudta erősíteni, hogy terhes vagy?
2013. máj. 2. 13:05
 24/60 anonim ***** válasza:
4 hetesen már megerősítette :)8 tesztet csináltam a doki előtt majd 7-8 hetesen még 3at
2013. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:
Jajj reménysugár! Remélem nekem is megállapítja!! :)
2013. máj. 2. 13:10
 26/60 A kérdező kommentje:
Nah voltam ma dokinál! Sajna még nem nagyon lát semmit! Azt mondja, hogy csak egy pici valamit lát az egyik petefészekbe, de az még nem megmondható, hogy baba e vagy sem! Jövő csütörtökön kell mennem akkor azt mondja már lehet többet lát! Hát nagyon remélem! De ma reggel ismét csináltam egy tesztet. az is pozitív ráadásul már az előzőektől erősebb csík látszólag! Volt már valaki így? Vajon baba lesz a dologban? Én nagyon szeretném, de nagyon félek!
2013. máj. 3. 09:49
 27/60 A kérdező kommentje:

Ez van a leleten:

R-nagy uternus

Nyalkahártyavastagság: 10mm-secretios endom

Mko ov. norm

Kismedencében kóros resistencia nem ábrázolódik.

Douglesban szabad hasüregi folyadék nem látható.

dg: Amen sec.

Korai grav?


Segítene valaki értelmezni?

2013. máj. 3. 10:41
 28/60 anonim ***** válasza:

Az "Amen sec." = havi vérzés elmaradása

Korai grav = korai terhesség (ez kétes, mert ? van utána)

A nyálkahártya 10 mm. ez szerintem kevés. nekem néztek már 13 mm-t is más okból kifolyólag uh-n és utána jött meg a menszeszem.


Már szültem 2 kisfiút, a múlthónapban késett 1 hetet, elmentem dokihoz, megnézett uh-n és mondta hogy semmit nem lát. délután meg is jött....

2013. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
na mi volt a dokinál?
2013. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:
Fentebb leírtam mi volt az első vizsgálat. Lát valamit, de nem tudja mi az még. A méhnyálkahártya 10 mm. Az szerintetek jó? Egyébként csináltam azóta s tesztet és egyre erősebben pozitívak. Azóta fáj a mellem nem állandóan de napjában többször. Álmos vagyok de nem mindig tudok elaludni. Tüsszögök meg folyik az orrom. És a hálám is szurkálgat. Csütörtökön kell visszamennem addigra véreredmény is lesz. Most a tünetek alapján terheinek tűnök de félek hogy csak bebeszélem magamnak. Remélem nem. Szerintetek?? Valaki volt már hadonló helyzetben mint én. Jah meg annyi hogy érzem hogy éhes vagyok, de enni nem nagyon tudok.
2013. máj. 7. 00:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!