Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 halvány pozitív terhességi...

3 halvány pozitív terhességi tesztem van. Akkor szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A sztori! 2 hónapja nem jött meg a menszim. Előző hónapban csináltam tesztet akkor negatív lett. Most a nem várt után csináltam 2 nappal a romed tesztet. Halvány pozitív. Majd rá 3 napra facelle (rossmann) Halvány de már erősebb. Rá egy napra Predictor early szintén halvány! Vajon most akkor terhes vagyok? Nézzétek el ha hülyeséget kérdezek, de nagyon vágyom a babára és mivel még nem voltam terhes nem tudom mit kellene higgyek. A testekről a kép: [link]

2013. máj. 1. 20:27
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál! Egyenlőre minden rendben van. 9,3 mm petezsák látható méhen belül! :) azt mondta 5 hetes körül vagyok! :) Annyi, hogy még nem látott szikhólyagot! az szerintetek nagy baj? a doki meg az aszisztens is gratulált nem mondtak semmi rosszat! de aggódom a szikhólyag miatt!! Valaki volt hasonló helyzetben?
2013. máj. 9. 09:16
 32/60 anonim ***** válasza:
persze hogy nem látott mert még nem alakult ki. Gondolom 2 hét múlva vissza kell menned megint hogy ellenőrizzék van-e szívhang. A szivhangot csak a 6-7 héttől lehet hallani. Minden rendben van épp ezért is gratuláltak.
2013. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2013. máj. 9. 10:29
 34/60 anonim ***** válasza:
Gratulálok jó egészséget!
2013. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2013. máj. 9. 12:25
 36/60 anonim ***** válasza:
Na de jóóó :) Gratulálok :)
2013. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon köszönöm! Remélem problémamentes lesz a terhesség! Még aggódom de nagyon remélem minden jó lesz!
2013. máj. 9. 14:39
 38/60 anonim ***** válasza:
Terhes vagy, gratulálok! Örülj neki, ne gondolkodj butaságokon, ki tudja mikor volt tüszőérésed, lehet hogy az előző egy un. anovulációs ciklus volt, és azért nem is mensiztél. Szuper, kismama vagy! Vigyázz magatokra!!!!!!!!!!!!!
2013. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!nagyon aranyosak vagytok! Nagyon jól esik a bíztatás.
2013. máj. 11. 15:06
 40/60 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Mikor kell visszamenni? De ne aggódj a szikhólyag miatt! Először petezsák,majd szikhólyag és végül az embrió alakul ki. Drukk,hogy minden rendben legyen! :)
2013. máj. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!