Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 halvány pozitív terhességi...

3 halvány pozitív terhességi tesztem van. Akkor szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A sztori! 2 hónapja nem jött meg a menszim. Előző hónapban csináltam tesztet akkor negatív lett. Most a nem várt után csináltam 2 nappal a romed tesztet. Halvány pozitív. Majd rá 3 napra facelle (rossmann) Halvány de már erősebb. Rá egy napra Predictor early szintén halvány! Vajon most akkor terhes vagyok? Nézzétek el ha hülyeséget kérdezek, de nagyon vágyom a babára és mivel még nem voltam terhes nem tudom mit kellene higgyek. A testekről a kép: [link]

2013. máj. 1. 20:27
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 2 hét múlva kell mennem. De már alig várom. Remélem már ott fog dobogni a pici szíve a pocimban. :)
2013. máj. 12. 17:10
 42/60 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál! Azt mondja kb 8 hetes vagyok! :) szívhang van! Azt mondta minden rendeben! :)))))

Megnéznétek a képet:

[link]


Szerintetek minden ok!Kicsit aggaszt hogy elég nagynak látom a szikhólyagot! De gondolom ez ismét az én hülyeségem :) Azért ha vetnétek rá egy pillantást megköszönném!!!

2013. máj. 24. 14:16
 43/60 anonim ***** válasza:
Hát én csak gratulálni tudok hozzá!!! Sok boldogságot!!
2013. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Aranyos vagy!
2013. máj. 25. 21:39
 45/60 anonim válasza:

Én úgy tudom, minden teszt használati utasítása felhívja a figyelmet arra, hogy lehet halvány vagy erős is a csík (vagy kereszt), de attól az még pozitív. :)

Gratulálok, remélhetőleg csodaszép hónapok elé nézel.


Egy 34w+1d kismama

2013. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Boldog babvárást kívánok.Ne aggódj mindene lehetőleg, mert az nem tesz jót! :)
2013. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Boldog babavárást kívánok! 35+2 hetes kismama
2013. jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:

Én is 8 hetes kismama vagyok :)

Tegnap voltam másodjára uh-n,de nekem nem adtak még képet :(

Én azon aggódtam,hogy csak 11mm,de már megnyugtattam magam.Holnap megyek a védőnőhöz,uh-ra legközelebb pedig 12 hetesen,de már annyira várom.Azért remélem addigra behozza a méretbeli lemaradást.

2013. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
Jaj most látom a kérdés időpontját.Akkor te már 10 hetes vagy :)
2013. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:

Jaj, de örülök, hogy megláttam ezt a kérdést! Nekem is van itthon két nagyon halvány pozitív Predictor tesztem, és pont azon parázunk, hogy 3 nap alatt miért nem lett erősebb. És most látom a képeden, hogy neked is az a leghalványabb! :)

Nagyon örülök, hogy minden rendben nálatok! :)

2013. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!