Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 halvány pozitív terhességi...

3 halvány pozitív terhességi tesztem van. Akkor szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A sztori! 2 hónapja nem jött meg a menszim. Előző hónapban csináltam tesztet akkor negatív lett. Most a nem várt után csináltam 2 nappal a romed tesztet. Halvány pozitív. Majd rá 3 napra facelle (rossmann) Halvány de már erősebb. Rá egy napra Predictor early szintén halvány! Vajon most akkor terhes vagyok? Nézzétek el ha hülyeséget kérdezek, de nagyon vágyom a babára és mivel még nem voltam terhes nem tudom mit kellene higgyek. A testekről a kép: [link]

2013. máj. 1. 20:27
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
gratulálok!:)nekem is csak halvány csík volt!!!:))))
2013. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókívánságokat! Aranyosak vagytok! Elhiszem, hogy aggódsz de 11mm az szerintem rendben van nem kell aggódnod! Tuti minden rendeben! Majd írj, hogy mi volt a 12 hetes uh-n.Én is úgy várom már! A védőnőnél már voltak és 21.-én megyek 12 hetesre! Jajj csak legyen minden rendben! Ha ott megnyugtatót mond a doki akkor remélhetőleg már nyugodtabb leszek!!! :)


A predictor teszt szerintem elég rossz. Már a többi teszt egyértelmű eredményt mutatott, a predictor akkor is halvány volt. Szóval ne aggódj tuti ott a baba a pociba!

Mondjuk pont én mondom, hogy ne aggódjatok akik tiszta ideg :) De próbáljunk meg együtt ne aggódni!

Köszönöm mégegyszer a jókívánságokat. :)

2013. jún. 12. 12:29
 53/60 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hogy vagytok? :)
2013. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:
Hál istennek úgy tűnik minden rendben van. Már 25 hetes vagyok. Megyek a terheléses cukorra attól kicsit tartok. Illetve sajnálatos módon a nőgyógyászok balesetben elhunyt a múlt héten így azóta eléggé ideges vagyok. Benne bíztam meg maximálisan. :((( most vagyok abban a helyzetben hogy így már a szüléstől is nagyon félek. Választottam másik orvost de nem tudom eldönteni, hogy Mátészalkán vagy Nyíregyházán szüljek így már :(((
2013. szept. 20. 15:40
 55/60 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz,a dokidat sajnálom,szegény,de fel a fejjel és ne félj a szüléstől!!! Meg szabad kérdezni,hogy kislány vagy kisfiú lesz?
2013. szept. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:
Persze. Kisfiú. Ábel lesz a neve :) köszönöm a bíztatást, nagyon remélem minden. Megkérdezhetem te szűltél már???
2013. szept. 21. 14:16
 57/60 anonim ***** válasza:
Nem,nem szültem még és nem is fogok soha,sajnos.19 éves koromba kivették a méhemet,ezért olvasgatok itt és szurkolok mindenkinek,ez egy kis vigaszt ad,amikor olvasom hogy tényleg kisbabát vár a Kedves Kérdező!
2013. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom nem akartam indiszkrét lenni. :(. De nagyon köszönöm h szurkoltál, te egy igazán értékes ember vagy!!! Nagyon boldog életet kívánok neked!
2013. szept. 22. 15:56
 59/60 anonim ***** válasza:
köszönöm! A ti életetek is legyen nagyon boldog a gyermeketekkel és sok erőt és egészséget kívánok Nektek,és ne félj a szüléstől,gondolj arra hogy lemegy az a pár óra és utána a karodba foghatod azt a kis csodát!!
2013. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:
Gondoltam írok, hogy tudjatok róla!január 6.án megszületett a kisfiam Ábel! Mindketten jól vagyunk! Mindenkit puszilok aki szurkolt nekem ! :)
2014. márc. 11. 20:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!