Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés

voltam ma dokinál! Sajna még nem nagyon lát semmit! Azt mondja, hogy csak egy pici valamit lát az egyik petefészekbe, de az még nem megmondható, hogy baba e vagy sem! Jövő csütörtökön kell mennem akkor azt mondja már lehet többet lát! Hát nagyon remélem!Van már 4 halvány tesztem, De ma reggel ismét csináltam egy tesztet. az is pozitív ráadásul már az előzőektől erősebb csík látszólag! Volt már valaki így? Vajon baba lesz a dologban? Én nagyon szeretném, de nagyon félek!


Ez van a leleten:

R-nagy uternus

Nyalkahártyavastagság: 10mm-secretios endom

Mko ov. norm

Kismedencében kóros resistencia nem ábrázolódik.

Douglesban szabad hasüregi folyadék nem látható.

dg: Amen sec.

Korai grav?


Segítene valaki értelmezni?


2013. máj. 3. 10:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
pont az van a leleten, amit elmondtál:) nem kell parázni, ilyen kicsi terhesség max. ennyire látszódik csak, SIMÁN lehet baba.
2013. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Kerria ***** válasza:

Első terhességemnél vagy 6 tesztet csináltunk, mind nagyon halvány lett, most másfél éves a kislányom.


Ne idegeskedj, csak nyugalom. Ha jönnie kell a babának, akkor ott lesz! :)


Drukkolok, és majd várom a választ!

2013. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mikor menstruáltál utoljára?
2013. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a menstruációm február 24.-én volt utoljára. emiatt már idős terhességnek kellene lennie. de ugye van spontán peteérés és lehet én akkor estem teherbe?
2013. máj. 3. 11:07
 5/19 anonim ***** válasza:
húha, így viszont nem értem. a doki erre mit mondott?
2013. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
a doki végülis azt hogy eshettem én teherbe 2 héttel ezelőtt is. nem függ a vérzéstől.
2013. máj. 3. 11:16
 7/19 anonim ***** válasza:
a lelet alapján szerintem lehetsz terhes, a tesztek nem véletlenül pozitívak, drukk:)
2013. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mindnesetre drukkolok! Mindenképp írj majd!


Hát ha febr 24-ét vesszük alapul azt már igencsak látni kellene hisz már 8 hetes körül kellene lennie a babának.

Nem ajánlott/küldött vérvételre a doki? Vagy nem emeltél nehezet, nem görcsöltél, véreztél ne adj isten elvetéltél közben?

2013. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
de leküldött vérvételre! Majd csütörtökön megnézi azt is. Ne m hiszem hogy elvetéltem mert nem volt görcs se vérzés! Csak azon aggódom mi lehet az a pici valami amit lát! Nagyon remélem baba!
2013. máj. 3. 12:11
 10/19 anonim ***** válasza:

Lehetett később is peteérésed. Én pl. menzesz előtt 2 nappal estem teherbe, nem is jött meg. Vártam a menzeszt, nem jött, csináltam két naponként a tesztet, negatív.

Két hét után mondta a barátnőm, hogy a megjön érzés, kis görcsök simán utalhatnak terhességre. Akkor kotortam el megint a patikába tesztet venni, de már annyit csalódtam, hogy csak másnap reggel csináltam meg. Akkor lett először pozitív. Felhívtam a dokimat, a vizsgálat időpontját is az elmaradt menzeszhez időzítette, semmit sem látott. A következő hétre kiírt 3 uh-ot, az elsőn maszat, a másodikon petezsák, a harmadikon ott volt a pirinyó baba, szívhanggal.

Végig, a méretei alapján is biztos volt, hogy totálisan nem középidőben fogant.

Próbálj meg türelmesnek lenni, ha pozitív a teszt, akkor ott van valaki!

Én csak azt nem értem, hogy mi az, hogy petefészekben látott valamit? Ciszta?

2013. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!