Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy néz ki, hogy babát várok....

Fehér Bianka kérdése:

Úgy néz ki, hogy babát várok. Az baj ha nagyon fel vagyok fújódva akármit is eszek. Úgy érzem mintha a belülről nyomna valami érdekes érzés. A mellbimbóm nagyon fáj. Holnap megyek orvoshoz. Ez már biztos baba?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha ezeken a tüneteken túl lenne egy pozitív terhességi teszted, akkor igazán jó esélyed lenne arra, hogy a doki is várandósnak fog nyilvánítani.

A menzesz kimaradása és a puffadás és az érzékeny mellek sajnos még nem tuti jel.

Azér szorítok:)

2008. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már csináltam egy tesztet...halvány második csíkom lett...szóval nem tudom,miért vannak ezek a jelek!!!!

Remélem holnap az orvos azt mondja igen babát várok!!!

De azért köszi a választ!!!

2008. jún. 16. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Halvány második csík? Tudod-e, hogy a halvány pont olyan mint az erős?!

És azt tudod-e, hogy milyen ritka a tévesen pozitív teszt!

Remélem örülnél egy babának, mert te bizony várandós vagy!!!

2008. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Úristen....el sem hiszem...de pedig éreztem,hogy az vagyok..:))) Nagyon örülök neki!!!

Már csak az kell,hogy az orvos is megerősítse!!!

Köszi csajok!

2008. jún. 16. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanígy vagyok, főleg stére fújodom fel, és nekem is pozitív lett a tesztem. Én majd csak a jövő héten akarok menni dokihoz. Majd írd le, hogy mit mondott neked! Jó? Köszi Szurkolok! És Gratula!!! :-)
2008. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!!!

Ma voltam dokinál.Azt mondta nem lát terhességet...de érzem,hogy az vagyok.Ma reggel is olyan rosszul voltam...hányingerem volt meg szédültem.Nagyon sokat eszek.Ma reggel annyit ettem mint életemben eddig még soha...:))) Azt mondta nekem a doki,hogy 2 hét múlva menjek vissza akkor csinál ultrahangot!!!Röviden ennyi!

Sok szerencsét!!!!Szurkolok!!!

2008. jún. 17. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!