Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Harmonett fog. Gátló után?

Harmonett fog. Gátló után?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után lett baba mikor abba hagytad a gyógyszert? 7 évig szedtem és teljesen be kavart vagy legalábbis gondot okozott nekem. Menzesz előtt 7-8 nappal barnáztam hónapok óta.
2013. máj. 6. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is 7 évig szedtem. Nekem nem kavart be. Abbahagyás után, már a következő hónapba 28 napra megjött és teljesen beállt. A gyógyszer abbahagyása után 1 év múlva lettem terhes, a 2. próbálkozós hónapban. Mikor hagytad abba?
2013. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
decemberben hagytam abba 29 27 25 és most utoljára május 3-án 26 napra jött meg. Most Premens tablettát szedek a menzesz előtti pecsételésre. És még nincs baba:((
2013. máj. 6. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Most számoltam utána, több, mint 8 évig szedtem. 3 hónap még nem számít, bár sejtem, milyen rossz lehet :-(. Kitartás!
2013. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
abbahagytam, kivartuk a harom honapot, majd az elso probalkozos honapban összejött a lanyom. Most varjuk a kistesot, szinten elso honapban osszejott....harmonetet egyszer 7 evig, majd egy evig szedtem.
2013. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a bíztatást. Csak az a baj,hogy a másik 3 terhességem második hónapban sikerültek igaz az utolsó óta el telt több mint 7 év. De ott nem is voltak gyógyszer után ilyen gondjaim mint most vannak.
2013. máj. 6. 14:59
 6/7 anonim ***** válasza:

szia, en kicsivel tobb mint 1 evig szedtem, es ugyanaz tortent mint nalad: menzi elott napokkal barnaztam.. illetve csak 1 honapban mert a kovetkezoben valoszinuleg beagyazodasos verzes volt mert teherbe estem a 2. honapban.

en a helyedben nem szednek meg ezutan is egy masik tablettat hanem varnek egy kicsit h magatol rendezodjon, nalam se jelentett rosszat.

13+4 hkm

2013. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Ez a tabletta nem igazán gyógyszer hanem barátcserje tartalmú valami.Sajnos már novemberben is barnáztam menzesz előtt ezért orvosi utasításra szedem. Csütörtökön megint megyek nőgyógyászhoz és akkor talán többet mondanak nekem. Remélem mostmár nekünk is sikerül a baba.

Nagyon gratulálok neked a pocaklakóhoz!!!!!

2013. máj. 6. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!