Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25 éves fiú vagyok és a...

25 éves fiú vagyok és a barátnőm terhes lett, de meg akarja tartani a gyereket! Hogyan beszélhetném rá az abortuszra, nem vagyunk anyagilag se felkészülve?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Barátnőd hány éves? 25 évesen már azért bevállalhatnátok a babát, főleg ha már meg is van szegényke. Az anyagiak meg úgyis jönnek majd később. Nehogy aztán meg úgy járjatok, hogy vártok, vártok, rendben lesznek az anyagiak, és nem jön a baba.
2009. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Nos, pont jó helyre írtál. Itt olyan nők gyűlnek ugyanis össze, akik nagyon-nagyon szeretnének babát. Itt feltenni egy abortuszos kérdést felér egy nyilvános kiheréléssel.


Hogyan jött össze a baba? Védekezés mellett, vagy védekezés hiányában? Utóbbi esetben ugyanis semmi erkölcsi jogod nincs arra, hogy megölj egy élő emberkét, egy pici babát. Ott voltál te is, amikor megcsináltátok, nem? Az apja vagy.


Ha meg akarja tartani, jól teszi. Melyik nő kívánna magának abortuszt, ha el is kerülheti? Nem olyan kellemes az, amilyennek te hiszed, és maradandó következményei is lehetnek: a későbbi terhességeiben sokkal nagyobb lesz a spontán vetélés és a koraszülés kockázata, az abortusz során erőszakkal kitágított méhszáj miatt. Ez a méhszáj a legközelebbi terhességnél lehet, hogy meg se bírja a babát...


Mi se állunk túl fényesen anyagilag. Lakáshitellel a nyakunkban várunk babát. Talán sose leszünk "anyagilag felkészülve", vagy ha igen, már rég nem leszek szülőképes korban. Mégis bevállaljuk, mert hiszünk benne, hogy ahol két szájnak jut elég élelem, ott nem fog éhezni a harmadik sem.

2009. szept. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Előző válaszoló kiválóan megfogalmazta, amit írni akartam, csak egyetérteni tudok vele! (szerintem sokan mások is)Tartsátok meg a babát, ki tudja, h lehet-e majd még később, amikor már tényleg szeretnétek.
2009. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
10:49-es tényleg tökéletesen leirt mindent...más is végigcsinálta már előttetek,meg majd utánatok is,hidd el tökéletes alkalom soha nem lesz.Ha szereted a lányt,minden megoldódik,csak tarts ki MELLETTÜK!
2009. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy! Ha megakarja tartani úgysem tudod lebeszélni. Nekünk is becsúszott a baba de eszünkbe se jutott elvetetni. Ha a párom nem akarta volna a babát,inkább felneveltem volna egyedül. Már el sem tudnám képzelni az életet az én kis ördögfiókám nélkül :)
2009. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
en is teherbeestem,a baba apja azt mondta vetessem el,vagy tobbet nemlatom!elkuldtem a francba,azota se lattam nem is fogom soha!nehogy igy jarj te is!!azt hiszed egy gyerek elvetetese semmi???gondolj mar bele te erzeketlen barom!allj a lany melle ha szereted hagyd meg neki a dontest!total emlekeztetsz a volt paromra...hanyok az ilyenektol!
2009. szept. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
ja es en megtartottam a babot egyedul es boldog vagyok!!!!utolso voltam
2009. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm és be kell valljam, a kérdés nem volt valós, csak éppen be akartam bizonyítani, hogy ha a férfi akarja rávenni a nőt abortuszra akkor a férfit elítélik, míg ha a nő maga dönt erről, akkor támogatják a gyerekgyilkosságot. Köszönöm a válaszokat, kap mindenki egy jutalompontot.
2009. szept. 30. 13:41
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

Szia!

A kérdés kiírójának üzenem, hogy amikor egy hölgy tett fel pár hónppal ezelőtt ilyen kérdést, ő is ugyailyen választ kapott, vagy még durvábbakat. Annál is inkább, mert ezen a forumon olyanok jönnek össze akik babát szeretnének, de az élet olyan hogy aki füvel fával lefekszik, és még a védekezéshez is hülye, az rögtön teherbe esik, és dobálja nagyszülőhöz össze-vissza. Míg mi mindent megadnánk egy gyerekért, így szerintem itt mindenki elítéli az abortuszt függetlenül attól hogy férfi vagy nő akarja-e. Ilyennel itt falból borzolni a kedélyeket pedig ocsmányság, olyan nőkkel szórakozni akiknek a lelke így is nagyon sérülékeny.

2009. szept. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Ez a kérdező egy óriásgörény!Kár volt rászoknod az oxigénre Drágám!
2009. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!