Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden hónapban kihagyok...

Ha minden hónapban kihagyok egy tablettát a fogamzásgátlóból (Yasminelle), mennyi az esélye, hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen valahogy egyet mindig elfelejtek.

Páromnak hiába mondom, nem akar más védekezési módszert választani, azt mondja, inkább jöjjön a baba. De én inkább még várnék vele.

22/L


2013. máj. 10. 07:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak az első héten kihagyott tabletta okozhat gondot. Csak azt kell pótolni. Vagy ha épp a legutolsót hagyod ki, akkor figyelni kell, hogy egy nappal előbb kezdd az új csomagot. Állítsd be a telefonon, számítógépen az ébresztőt, és nem fogod elfelejteni.
2013. máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem ez ugyan a kérdés, de ezt a kihagyást simán meg lehet oldani azzal, hogy a telefonokat beállítás hogy mindennap adott időben jelezzen, vagy belerakod a gyógyszert a fogmosó poharadba.
2013. máj. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Semekkora esélyed nincs a terhességre. Nem számít 1 tabletta kihagyás.
2013. máj. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
azért ez így nem igaz, nekem van ismerősöm, aki tabletta mellett lett terhes, pedig rendesen szedte.
2013. máj. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem sok, de a kicsi esély mindig ott van... állítsd be a telódon emlékeztetőt, barátnőim is így csinálják, és minden nap ugyanabban az időben pl. este 7, vedd is be. Én nem szedek, szal nem tudom...:)
2013. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tabletta rendes szedése mellett teherbe esni? Ahhoz képest elég sokan vannak, hog igaz legyen. Ugyanis csak 0,01 százalékkal több az esélye, mint ha elkötnek, és úgy esel teherbe. Azért valljuk be, az tényleg nagyon kevés. Persze én is azt mondanám, hogy rendesen szedtem, így a legegyszerűbb. Nehogy már vállaljuk a felelősséget egyszer is a tetteinkért.
2013. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Van rá esély. Szedd rendesen, nem olyan nehéz beállítani a telefont.

A barátod meg elég önző. Azért megnézném a fejét, mikor bejelented, hogy terhes vagy.

2013. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van rá esély, főleg, ha középidőben kihagysz egyet és a következőt is jópár óra késéssel veszed be. Ha nem tudod normálisan szedni, miért nem választasz injekciót vagy más védekezési módot???? Ne haragudj, de ez felelőtlenség, én 9 éve szedem, de még sosem felejtettem el bevenni.
2013. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 9 éve szeded tudhatnád, hogy gyógyszer mellett nincs "középidő".
2013. máj. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Középidő itt semmit se számít, és szerintem mindegy, hogy kihagysz 1-1-et. Nekem is van ismerősöm, aki telefonos beállítás mellett szedett tabival lett terhes, de ő az a matematikai esély, ez enyhén szólva nem jellemző. Szóval ha te tabi mellett terhes leszel, akkor ugyanolyan icipici eséllyel történik ez meg minden beszedett meg egy kifelejtett tabi mellett.
2013. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!