Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik most a szervezetem...

Mi történik most a szervezetemmel?

Figyelt kérdés

Szerintetek, megvolt a peteérésem, ha igen mikor lehetett? Miért ilyen a hőgörbém? Pajzsmirigy alul működésem lehet? Volt már valaki, akinek hasonló volt a görbéje, teljesen lemondott a babáról, de még is kiderült, hogy állapotos? Köszi a tapasztalatokat.

Voltam már nődokinál és endokrinológusnál is, de nem igazán találtak gondot. A ciklusom, viszont, mindig is össze-vissza hosszúságú volt, hol rövidebb, hol hosszabb.


[link]



2013. máj. 12. 10:32
1 2
 11/15 Manka68 ***** válasza:

Én pedig jó endokrinológust tudok. :-) Felírja a metformint, pajzsmirigyedre is ad gyógyszert, és kapsz diétás tanácsokat, emellett rendszeres mozgás, és pár hónap után van esélyed babásodni.

Én is vidékről utazom fel hozzá Budára, de szerintem 3 havonta egyszer ki lehet bírni, és nagyon megéri. Itt a honlap címe, elérhetőséggel, árlistával :

[link]

Mielőbbi babásodást kívánok!

2013. máj. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ha megnézné, még valaki, most ilyen a görbém. Szerintetek a hosszú ciklus ellenére, lehet baba a dologban?

[link]

2013. máj. 21. 12:06
 13/15 anonim ***** válasza:

36-37. ciklusnap között volt peteérésed.

Együttlét jókor.

Hát szurkolok!

A korábbi görbéid most nem nyílnak már meg...

2013. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nem tudom hova valósi vagy, de ha Kecskemét közelebb van esetleg neked mint Pest, akkor én Dr. Naszódy Péter endokrinológust ajánlom. Nekem 7 évig nem találták meg a bajom, de ő 2 találkozás után ki derítette! Én nagyon tudom ajánlani!
2013. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Aki még nézi, tegnap megjött, végre mehetek vérvételre.... :)
2013. máj. 23. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!