Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Bővebben lent

Lehetek terhes? Bővebben lent

Figyelt kérdés
19 éves vagyok! És fogamzásgátlót szedek fél éve! Eddig minden rendben volt, de most multhónapban elfogyott a tablettám öt napra, és utána írattam csak!de eközben lefeküdtem a barátommal és nem védekeztünk! Azt hittem véd, mert azt mondták hogy akár egy hónapig is véd majd! Szóval utána ujra szedni kezdtem, és most múlthét kedden megkellet volna hogy jöjjön a havim!De semmi jele.. :( És nagyon félek, mert az a megérzésem hogy terhes vagyok! Elmegyek orvoshoz, de megvárom a 14 napot mert lehet késhet is, vagy hormonzavar.. Szerintetek?

2013. máj. 13. 16:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Terhességi tesztet nem vettél?
2013. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
lehetsz
2013. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
nem vettem, mert nem bízom benne! Inkább orvoshoz megyek a héten! Csak megvárnám a 14 napot :( De szerintetek lehetek az? vagy biztos hogy az vagyok? nem lehet más a bajom? :(
2013. máj. 13. 16:58
 4/23 anonim ***** válasza:
Lehetsz. De ezt így megítélni, nem lehet 100%-ra. Az esély meg van rá úgy fogalmaznék inkább.
2013. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
hát, pedig a terhességi teszt az első lépés. a dokinak is ez lesz az első kérdése, amikor terhesség gyanújával bekopogtatsz hozzá...
2013. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi tesztben nem bízol, de azokban az idiótákban, akik azt mondták, hogy "akár egy hónapig is véd" valami, amit NEM szedsz, azokban bízol??? Fura egy értékrended van, hallod! Igen, lehetsz terhes! Nem egy és nem két ember esik fogamzásgátló mellett teherbe, és ehhez elég egyetlen szemet is kihagyni, nemhogy ötöt egy huzamban!
2013. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
húú.. nagyon félek :( De én arra gondoltam hogy talán amiatt is késhet mert ugye multhónapban nem vettem be öt napig és felbomlott a hormonrendszerem?! ez nem lehetséges?
2013. máj. 13. 17:04
 8/23 anonim ***** válasza:
Én biztos nem bírtam volna ki, hogy ne vegyek tesztet. Vannak már egészen megbízhatóak. ClearBlue azt hiszem a neve amit én használtam.
2013. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Azért nem bízom a tesztben, mert barátnőm is igy volt és negativat mutatott neki, és csinált kettőt is mindkettő negatív lett közben meg terhes lett!!!!!
2013. máj. 13. 17:06
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha nem veszed be a gyógyszert, akkor meg kellene jönnie a menstruációdnak. Nem elmaradnia. Egyébként azt sem értem, miért nem védekeztetek akkor más módszerrel, annyi féle dolog van már... felelőtlenség.
2013. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!