Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Bővebben lent

Lehetek terhes? Bővebben lent

Figyelt kérdés
19 éves vagyok! És fogamzásgátlót szedek fél éve! Eddig minden rendben volt, de most multhónapban elfogyott a tablettám öt napra, és utána írattam csak!de eközben lefeküdtem a barátommal és nem védekeztünk! Azt hittem véd, mert azt mondták hogy akár egy hónapig is véd majd! Szóval utána ujra szedni kezdtem, és most múlthét kedden megkellet volna hogy jöjjön a havim!De semmi jele.. :( És nagyon félek, mert az a megérzésem hogy terhes vagyok! Elmegyek orvoshoz, de megvárom a 14 napot mert lehet késhet is, vagy hormonzavar.. Szerintetek?

2013. máj. 13. 16:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Jó megcsinálod a tesztet, negatív.... elmész orvoshoz.

Vagy megcsinálod a tesztet és egyből kiderül hogy terhes vagy... így viszont semmit sem tudsz, csak idegeskedsz.

2013. máj. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
nem jól magyaráztam el! Múlthónapban mikor elfogyott a gyógyszerem, akkor megjött ugye, és miután be kellett wna vennem a gyógyszert akkor hagytam ki öt napot mert nem volt gyógyszerem! És eközben igen felelőttlen voltam nagyon mert nem védekeztünk. Azután ujra elkezdtem szedni a gyógyszert és most elfogyott és meg kellene jönnie.. de nemjött!!! több mint egy hete..
2013. máj. 13. 17:09
 13/23 anonim ***** válasza:
Tehát az új ciklus első 5 napján nem védekeztél? Jobban időzíteni sem lehet. :$ Sajnálom. Én a helyedben mielőbb dokihoz mennék és vérvételre. Elég esélyes. Én a ciklusom 7. napján estem teherbe, most vagyok 13 hetes. Ha azt vesszük a spermiumok meddig élnek, és ti nem védekeztetek, hát... semmi jóra nem számítanék a helyedben, tényleg sajnálom, hogy utólag aggódsz és nem előre. De sajna, ez már megtörtént. Marad a teszt és doki.
2013. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem kell megvárni a 14 nap késést (Ezt sem tudom, honnan veszed). SEm a teszttel sem a dokival nem kell ennyit várni. Már holnap reggel csinálhatsz tesztet és kereshetsz orvost is. Minek paráznál még napokig? Tök felesleges.
2013. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
áh már magam sem tudom mi lenne a jó, nagyon félek, össze vagyok zavarodva :( nem akartam ezt!!!!!
2013. máj. 13. 17:23
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
akkor mi megmondjuk, h mi lenne a jó: az lenne a jó, ha vennél egy terhességi tesztet és rápisilnál. ha egy vonal, akkor jó eséllyel nem vagy az, ha kettő, akkor jó eséllyel igen. ezzel egyidőben (eredménytől függetlenül) kérj időpontot egy nőgyógyászhoz, menj el és meséld el, amit itt most, plusz mond el a teszt eredményét is. ezt kell tenned. most már hiába pánikolsz azon, esetéleg teherbe estél, mert az már senkin sem segít. nem félni kell, hanem cselekedni, mert mielőbb ki kell derülnie, h teherbe estél-e
2013. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :( Ezt fogom tenni!
2013. máj. 13. 17:35
 18/23 anonim válasza:
Majd írd meg, mi lett az eredmény!
2013. máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
TERHES VAGYOK!!!!
2013. máj. 15. 16:09
 20/23 anonim ***** válasza:
és ehhez gratuláljunk vagy inkább ne?? szeretnétek a babát?
2013. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!