Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Bővebben lent

Lehetek terhes? Bővebben lent

Figyelt kérdés
19 éves vagyok! És fogamzásgátlót szedek fél éve! Eddig minden rendben volt, de most multhónapban elfogyott a tablettám öt napra, és utána írattam csak!de eközben lefeküdtem a barátommal és nem védekeztünk! Azt hittem véd, mert azt mondták hogy akár egy hónapig is véd majd! Szóval utána ujra szedni kezdtem, és most múlthét kedden megkellet volna hogy jöjjön a havim!De semmi jele.. :( És nagyon félek, mert az a megérzésem hogy terhes vagyok! Elmegyek orvoshoz, de megvárom a 14 napot mert lehet késhet is, vagy hormonzavar.. Szerintetek?

2013. máj. 13. 16:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Húúúú, milyen baromi meglepő, hogy nem szeded be és terhes leszel....jézusom.
2013. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem szerettük volna, viszont nem is fogom elvetetni!!!!! Az en felelottlensegem miatt nem olom meg ot!!!
2013. máj. 18. 17:19
 23/23 anonim ***** válasza:
sok boldogságot és erőt a picihez! kívánom, h hamar felnőj a feladathoz
2013. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!