Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék terhes lenni de túl...

Szeretnék terhes lenni de túl fiatal vagyok hozzá. Szeretném csőbehúzni a barátom. Hogy csináljam? Ha gyógyszert szedek és ha abbahagyom kb mennyi esélyem lehet rá h teherbeessek az első alkalom után?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 20:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
55%
Próbáld ki a pesszáriumot! Menj el a nődikohoz,megmondja a mehszajad meretet es akkor nem lesz problemad a hasznalatatol. A ciklusod elejen hasznalod, ha nem vagy szegyenlos akkor helyez fel par alkalommal a volegenyed elott, es amikor tudod,hogy kozeledsz a peteeres fele, akkor nem hasznalod es kesz. Es ha "becsuszik" a baba, hivatkozhatsz arra, hogy biztos nem illeszkedett rendesen a helyere... Lehet,hogy sokan megkoveznek a valaszom miatt, de szerintem ez a legpraktikusabb mod ra. Persze,azert puhatold ki a parodtol,hogy hogyan reagalna ha becsucsna a baba. Ha aburtoszt valaszol, akkor ne csinald, mert ha megtartod a babat, akkor lehet, hogy a hazassagodat teszed majd tonkre.
2008. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Szerintem beszéljetek a gyerekről még. Kicsi az esély, hogy elsőre teherbeess. Mi mindketten szeretnénk, sőt nálunk párom hozakodott elő vele, hogy jó lenne, ha lenne gyerekünk:) Szerintem nem tudod csak úgy csőbe húzni, gyanakodna... Egy jó tipp: ha van az ismerősi körben kisgyerekes, szervezz közös progit vele. Hidd el, ha jól érzi magát a picivel játék közben, benne is hamar felmerül, hogy milyen jó lenne, ha nektek is lenne!!!! Apró trükk ez, de bejön! Nálunk ugyanis én voltam, aki félt tőle... Aztán sokat játszottam barátnőim babáival, párom barátjának kislányával.
2008. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Teljsen meg tudlak érteni!!

Én is voltam igy amikor fiatalabb voltam!!

De tényleg nem lenne szép !!

2010. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!