Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék terhes lenni de túl...

Szeretnék terhes lenni de túl fiatal vagyok hozzá. Szeretném csőbehúzni a barátom. Hogy csináljam? Ha gyógyszert szedek és ha abbahagyom kb mennyi esélyem lehet rá h teherbeessek az első alkalom után?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 20:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%
Azért én is nagyon ellenzem ezt az egész gyerekvállalós,barátátvágós dolgot,de azért maradjunk már annyiba,hogy ez az oldal nem arról szól,hogy zsarolgatjuk egymást,hogy beköplek a srácnak! Főként nem arra,hogy undorító szavakkal oktassunk ki "idegen" embereket(pl.:mással DUGATOD meg magad)! Az tény hogy undorító amit csinál,de a saját életét teszi tönkre nem a tieteket! Ha nem tetszik a kérdés nem kell rá válaszolni! Van miből válogatni,át kell lépni rajta!
2008. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%
Hát tény, hogy vannak primitív válaszolók, de az ilyen primitív kérdezőket sem kell félteni. Gondolod, hogy ő tud különbséget tenni ilyen felfogással dugás és szeretkezés, kisfiam és kölyköm között? Ugyan egy másik válaszoló vagyok, nem az, akikre éppen utaltál, de egyetértek velük. Hogy a saját életét tönkreteszi, az senkit nem érdekel. De másét ne is próbálja! Semmi joga más sorsával rendelkezni. És ezzel, hogy a válaszolókat szólod le, csak megerősíted, hogy mindenki hülye rajta kívül, és neki van igaza.
2008. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
51%
nagyon jól tudom,hogy igazatok van,és hogy azoknak is igazuk volt,akik azokat írták neki,de én valahogy ezt is ellenzem! érted? engem ez zavar,ha ilyet akar írni,akkor írjon neki privit! vagy nem tudom,de egy 15 éves csitrit nem így kell kioktatni! de az sem normális,hogy ha olyat írnak neki,hogy " ha mással dugatod meg magad,akkor nem baszod el a srác életét"! de amúgy igaza van,csak nem (így)kellene leírni! de ismétlem,nagyon nem adok igazat a csajnak,mert buta,és felelőtlen! Remélem nem bántottam meg senkit,de én ilyen vagyok!!!
2008. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
79%
"Szeretnek terhes lenni"!!!Mar ne haragudj de mi ez valami kivansag musor.Tudod te mit jelent az a szo hogy terhesseg,mert szerintem nem.Foglalkozz meg az iskolaval mert legalabb okosodsz!!!Egy gyerek nem egy jatekszer vagy egy divat amirol olyan konnyen lemondhatsz.Ha valaki gyereket vallal akkor az a legszebbett es a legtobbett nyujtja a gyerekenek,es te mit nyujtanal a gyerekednek?Szerintem semmit,mert nem is ugy allsz hozza!Fiatalon is szultek mar gyereket,ez nem is zavar,de te nem is azert szeretnel gyereket magadnak mint sokan masok,hanem csak azert mert igy akarod csobehuzni a baratodat.Jol vagy?!Tudod te azt,hogy mennyi no szenved amiert nincs gyereke es igazan mindketten szeretnenek!...Es a sok no kozul az egyik en vagyok:(
2008. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
38%

Ne légy buta!

Gyanítom, h elég fiatal vagy! Egy gyerek hatalmas felelősség. NAgyon csúnya és gerinctelen dolog lenne a barátodat így "csőbehúzni". mert gyanítom, h gyerekvállalásról még szó sincs! Egy gyereknek biztonság kell, mint anyagilag és mint lelkileg!!!!!!!! Ha mindez meglenne nálatok, akkor nem kéne csőbehúzni a barátodat!!!!!

2008. jún. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen 22 éves vagyok és már elvégeztek a középiskolát van egy pincér szakmám és több bizonyítványom pl számítógép kezelő.....középfokűfokú nyelvvizsgám van németből,sztem nem vagyok egy hülye ember..ezek szerint... gyereket is szeretnék mivel a párom azt gondolja h még tanulni kéne és h még fiatal vagyok hozzá...egyáltalán nem.... gyereket akarok mert szeretm őt és ő álmai férfia..a mennyaszonya vagyok és a felesége leszek augusztus-ba.de ő még a gyerekről hallani se akar..ezért akarom csőbehúzni de ha rajta múlik soha nem lesz gyerekünk...ja hát nézz utána hátha megtalálsz legalább megtalálod a bizonyítványaim is:)Na sziasztok köszi a válaszokat
2008. jún. 18. 20:47
 17/23 anonim válasza:
46%
22evesen mar nem vagy az a tul fiatal lany,hogy korai lenne szamodra a szules!Lehet,hogy meg van az iskolad de azt nem tanultad meg hogy hogyan kell fogalmazni egy mondatott,mert nem igy kellett volna feltenned a kerdest(csobehuzni)!!!Es ezek utan ne varj szolid kommentett!!!Sok boldogsagot!!!
2008. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Amugy nektek a fiatal mit jelent???17 éves ????????
2008. jún. 19. 12:39
 19/23 anonim válasza:
Például. Aki még nem elég érett agyilag illetve nem tudja a megfelelő anyagi/érzelmi hátteret biztosítani egy gyerek felnövéséhez. Egyébként beszéld meg a barátoddal ezt a gyerek dolgot, ne csőbehúzni próbáld az akarata ellenére, hanem max. meggyőzni! Próbáljátok megérteni egymás álláspontját, ezek közé tartozik amit más is írt előttem, hogy szerinte miért vagy 22 évesen fiatal...
2008. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
*mármint a barátod szerint
2008. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!