Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak olyannal vállalnál közös...

Csak olyannal vállalnál közös gyereket, akibe szerelmes is vagy?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 17:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt senki nem tudja előre, hogy mi lesz 1-2 vagy 10 év múlva.

De gyereket vállalni egy adott pillanatban vállal az ember. Akkor pedig igen is egy olyan embernek vállalok, akit szeretek, tisztelek és minden rendben a kapcsolattal.

Ha egy olyan embernek vállalnék gyereket, akit nem szeretek és esetleg más sem stimmel, ott tuti nincs közös jövő. Tehát nincs mire gyereket vállalni sem.

2013. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Közös gyereket kizárólag olyannal akit nagyon szeretek. 6 éve vagyok a férjemmel, és a sok nehézség ellenére életem legszebb időszaka a gyerekkel is meg a gyereket megelőző időt nézve is.

Ha viszont nem lenne nekem Ő, akkor is lehet hosszú magány után vállaltam volna akár egyedül is gyereket. De közös gyerek az tényleg egy szeretetteljes kapcsolatba való. Gyerekkel nehezebb az élet sok területén legalább a házasság legyen jó. Azt meg hogy mi lesz x év múlva senki sem tudhatja.

2013. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, mert a gyerek összeköt. Ha nincs szerelem két ember között és úgy nevelik fel a gyereket, az tele van problémával.


Elhiszem, hogy nagyon szeretnél babát, de ha az apát szereted, akkor a gyereket sokkal jobban szereted.


Ha úgy vállalsz gyereket, hogy nem szeretitek egymást, az pokollá teheti az életedet.

Nincs szeretet egymás között, nincs tisztelet, nincs egyetértés, megy az acsarkodás a gyerek miatt, egyik tömi a gyerek fejét a másik ellen stb.


Rengeteg rizikója van. Ha túlfűtött egy nő hormonrendszere, rengeteg mindenre képes, hogy anya legyen, de akkorát lehet utána szívni, mint a torkos borz.


Sok embernek ment tönkre így az élete. Remélem te nem leszel közöttük.

2013. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az apa nem fog törődni azzal, hogy neked mi az érdeked, nem megértő, nem érdekli, ha bajban vagy, cserben hagy és letapos, hiszen nincsen érzelem irántad.


Szóval, remélem jól átgondoltad, mit csinálsz, mert lehet, hogy most ez minden álmod, de szerintem várjál még egy kicsit mert ha egyszer elrontod az életed ezzel a kalamajkával, akkor sosem lehet visszacsinálni.


Aztán nem beszélve arról, ha összetűzésekbe keveredtek az apával és minden nap a gyerekben látod az apját és elhányod magad.

2013. máj. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!