Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák ehhez mit szóltok?...

Anyukák ehhez mit szóltok? Teljesen levagyok döbbenve!

2013. máj. 21. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22%

Mondjatok mar meg TI mitol vagytok jobbak? Valaki feltesz egy kerdest ,te belinkeled majd osszefogtok es fikazzatok.

Nem azt kerdezte fogyatekos lesz e a gyerek ha fuvezik terhesen,csupan tudni akarta befolyasolja e a teherbeesest.

Nem ertem ettol jobb napotok lesz? Vagy neked akinek nem jon ossze a baba,most majd rogton terhes leszel mert leszoltal valakit?

Komolyan mondom ennyi rosszindulatot eletembe nem lattam meg.

2013. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem rosszindulatból tettem ezt ki csak tényleg annyira felbosszantott.Remélem amúgy tényleg csak kamu kérdés.

És igen,ha valaki gyermeket tervez az a minimum,hogy leszokik minden káros szenvedélyről,ha erre képes akkor felvan készülve az anyaságra.

2013. máj. 21. 18:11
 13/16 anonim ***** válasza:
Pont az előbb olvastam a kérdést.Az a szomorú,hogy neki tuti előbb összejön mint nekünk.pedig mi nem iszunk,nem dohányzunk,még kávét sem iszunk...Ez sajnos mindig így van.Odamegy a baba,ahol nem látják olyan szívesen,vagy felelőtlenek a szülők,ahol meg igazán jó helye lenne oda nem...
2013. máj. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

2,5 éve várok a babára, és nem jön. Mindent megteszek érte.......és akkor ilyeneket kell olvasnom.

Én csak ennyit írtam neki:

---------------------------------

Végülis csak majd pont olyan ostoba lesz a gyereked is mint te meg az apja

Csodásan kezdi majd az életét

Mi a szarnak akarsz gyereket, ha még a fűről sem tudsz lemondani érte?

----------------------------------------

Amilyen igazságtalan az élet majd előbb teherbe esik, mint én...Ilyenkor írtó dühös vagyok a világra.

2013. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13-as vagyok.Nekem is pont ez járt a fejemben.Én is mindent megteszek,decemberben volt egy vetélésem,és azóta nem akar jönni a trónörökös.Pedig mi még kávét sem fogyasztunk,és rengeteg vitaminban és tápanyagban gazdag ételt eszünk.Nem hogy alkoholt,cigit vagy füvet.És még sem sikerül...
2013. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom,hogy nem sikerül nektek a baba :( Sajnos ilyen igazságtalan az élet.Aki oda figyel és mindent megtesz azért,hogy egészséges legyen a babája annak nem akar hamar összejönni,aki meg nem is akarja annak meg igen.Bár szerencsére neki se jön össze,én lehet bunkó vagyok,de szívből kívánom,hogy ne is legyen neki,legalábbis amíg ilyen felelőtlen életet él addig ne!

Nektek pedig kitartás,és próbáljazok meg ne rá görcsölni.Nem egy olyan ismerősöm van akiknek beültetése volt és mégsem maradt meg aztán amikor már lemondtak volna róla természetes úton sikerült a baba!

2013. máj. 23. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!