Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Harmadik clostis hónapom is...

Harmadik clostis hónapom is sikertelen. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tankönybe illő hormonszint, napra pontos ciklus, a páromnak is jó eredmények... :((((
2009. okt. 3. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi ilyenkor mondtuk azt,hogy akkor pihenjünk,mert már sok volt az Uh-ra járás,előre tervezett szex... és abban a hónapban simán terhes lettem.Talán nektek is egy kis pihi kellene(legalább fejben).
2009. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az 5. is sikertelen volt. 2 hónapja felhagytunk a gyógyszerekkel meg a teákkal......sajnos azóta sincs úton a baba:( (2 éve várunk rá, eredmények mindkettőnknél rendben)
2009. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Durva lesz, biztos le is leszek pontozva, de lehet, hogy egyszerűen a pároddal nem illetek össze. Van ilyen. A természet néha jobban tudja. Lehet, hogy azért nem sikerül, mert egyszerűen olyan a kettőtök genetikája együtt, hogy beteg lenne a baba.

Én ismerek jó pár embert, akiknek együtt nem sikerült a baba, akárhogy próbálkoztak, aztán szétmentek, más párjuk lett, és ott semmi gond nem volt a gyerekvállalással.

2009. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
19-50 vagyok: Ne ijesztegess már! Férjez is mentem nem hagyjuk el egymást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Bocs, nem ijesztgetni akartalak, csak én ezt látom, és ez bárkivel előfordulhat. De akár az is lehet, hogy túlságosan görcsöltök a dolgon.
2009. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor van az, hogy vagy vártok, vagy irány egy meddőségi. Van egy ismerősöm, együtt kezdtünk próbálkozni. Neki követték a ciklusát gyógyszer nélkül, megmondták mikor kell együtt lenni, stb. majd jött az inszemináció. Az első nem sikerült, a második viszont igen. Én fél év után elmentem a meddőségibe (merthogy pontos volt a ciklus, a hőgörbe is amilyennek lennie kell) és ott kivizsgáltak. Nem mintha előtte ez nem történt volna meg. De itt csináltak olyan vizsgálatot, ahol fény derült a bajra. Kaptam gyógyszert, amit december óta szedek. Márciustól 3 inszem volt, most lett volna a 4. 2 hónap pihenő után, de már nem jött meg, helyette kaptam egy pozitív tesztet. Van, hogy tényleg csak az inszem, illetve a lombik segíthet, hiszen nincs garancia arra, hogy a spermium meg tudja termékenyíteni a petesejtet. És igazat adok abban is annak a válaszolónak, akit lepontoztak, hogy sajnos előfordul, hogy genetikailag nem fér össze egy pár, de ez nagyon-nagyon ritka. Egyik kolléganőméknél történt ilyen. De ez inkább abban mutatkozik meg, hogy elvetél, vagy a gyerek beteg lesz. Neki egy halom vetélés után született egy gyereke, aki 8 hónaposan meghalt, akkor derült ki ez a genetikai összeférhetetlenség, aztán mégegyet szült, aki súlyos értelmi fogyatékos, vak és nyúlszájú és még kitudja milyen bajú lett, most eü. gyermekotthonban van. De az ilyennek azért nyomai vannak ám, nem kell megijedni.

Kedves kérdező. Most pihenjetek, hiszen a szervezeted kapott egy nagy adag löketet, most magadtól fogsz működni újra, és simán összejöhet a baba.

Amikor inszemeim voltak, beavatkozás után pihentem, sok fehérjét ittam-ettem, azt hiszed lett haszna? Amikor összejött a baba, akkor bicajoztam, dühömben végigrohantam a rákóczi úton, gyalogoltam, emeltem, allergia gyógyszert szedtem, nem is gondoltam volna, hogy most fog sikerülni a baba. Bocs, hogy hosszú lett. Mindenkinek mielőbbi babásodást!

7 hetes kismami

2009. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!