Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez most mi? Pozitív?

Szerintetek ez most mi? Pozitív?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 24. 07:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

nekem halvány pozitívnak tűnik!


Ha szeretnéd a babát,akkor gratulálok! :)

2013. máj. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Tény, van ott egy jól látható második csík, de rossz helyen.

Én érvénytelennek tekinteném ezt a tesztet és csinálnék még egyet, másik fajtát.

Drukkolok!

2013. máj. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én is látom a második csíkot, de nekem is úgy tűnik, hogy nem pont ott van ahol kéne, csinálj még egyet biztos ami biztos!
2013. máj. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Elég rossz helyre sikerült a második csík. Én a biztonság kedvéért ismételnék más fajta teszttel. De elég jó esély van a babára, igen.
2013. máj. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ez elég erőteljesen babaára utal még akkor is ha kicsit gyártásnál el csúszott a csík, nem kell azzal foglalkozni, ez baba. Hányadik dpo vagy?
2013. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Utolsó! Bocsi, de nem tudom mi az a dpo... lehet én vagyok hülye! :/ Nem igazán vagyok benne ebbe a baba témába! Nem tudom, holnap csinálok még egy tesztet! Lehet amikor pisiltem picit odafolyt. Szerintem emiatt lett ilyen! Biztosan nem vagyok terhes. Az befolyásolhatja?
2013. máj. 24. 09:00
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem akarlak mgrígatni, de ez egyenlőre negatív.A reagens anyag odáig szívódott fel, feltételezem tovább tartottad a vizeletben, mint kellett volna.Nekem is volt ilyen.Csinálj egy másikat is.Az majd megmutatja, hogy van-e baba, vagy nincs..:)
2013. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen, csak először meglepődtem, és nem gondolkoztam el azon, hogy mitől lehet... egyből bepánikoltam :)
2013. máj. 24. 09:02
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha biztosan nem vagy terhes minek a teszt?:oNa ezt nem értem...:D
2013. máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mert elég furán éreztem magam egy ideje, és már nem tudtam mire gondolni. Próbálok mindent kizárni! Hiba bármibe csúszhat, pl a védekezésbe is. Gyógyszert szedek és bélrendszeri panaszaim vannak, és lehet nem szívódott fel rendesen.
2013. máj. 24. 09:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!