Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett mostanában valakinek...

Lett mostanában valakinek pozitív tesztje? Hogy jött össze a baby? Tanácsokat szeretnék.

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szia. Nekem pozitív. Már nem az első eset. Amit tudok, az az, hogy segít, ha nincs túl nagy súlyfelesleged, nem dohányzol, és nem idegeskedsz. A túlsúly, cigi, stressz szinte lehetetlenné teszik a teherbe esést. Tedd magad rendbe, ha kell. Egyél sok gyümölcsöt, pihenj, legalább esténként kapcsolj ki, ha tudsz, és ne görcsölj a babán! Van ismerősöm, aki több év lombik után nyugisabb időszakban egyszer csak spontán teherbe esett. Azóta két gyereke van. Ja, és nekem mindig a 11-és 15-dik nap között szokott betalálni. Az eleje körül valószínűbb a lány... Sok sikert! És bő anyagiakat hozzá!
2009. okt. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem szeptember 14.-én lett pozi a tesztem!én dohányzom sajnos és mégis összejött,bár görcsöltem is,lehet azért jött sokára!egyszre mikor nem görcsöltem akkor sikerült!ja és nem tudom h számít e h fogantatás előtt 3 nappal gyógyfürdőben voltam!szerintem az is sokat segített!
2009. okt. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek a pozi teszthez!Mondjuk én nem dohányzom,nincs plussz kiló sem rajtam,meg sztem még nem is görcsölök annyira a témán,csak mindenki azt szeretné hogy akkor jöjjön,mikor akarják!Mi most próbálkozunk,reméljük sikeresen.Mindenkinek kellemes próbálkozást,és stresszmentes életet kívánok!Köszi a válaszokat!
2009. okt. 5. 11:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hete lett pozitív a teszt. Ovutesztet használtunk, és elsőre bevált. :) Előtte 1,5 évig próbálkoztunk, igaz volt egy vetélésem bő fél éve.
2009. okt. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok!Olyan jó ilyesmit olvasni!
2009. okt. 5. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!