Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség első jele lehet-e...

A terhesség első jele lehet-e a gyomormenés?

Figyelt kérdés
A barátommal voltunk együtt a ciklusom kb 12. napján, de nem ment el bennem, sőt csak betette és ki is húzta, majd később ment el. Minden esetre vasárnap szédültem, hányinger, és amint már említettem, gyomorsíkulás. Komoly válaszokat várok.

2013. máj. 29. 17:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nekem május 26.án volt ilyen, vasárnap+szédülés hányinger (bár elég keveset tudok aludni mostanában a dolgaim miatt), majd szünet és kedden ismét. Most semmi, csak kívánom az édeset, pedig nem vagyok édesszájú...
2013. jún. 3. 16:11
 12/12 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem, negatív lett, de nem tudom, h kimutatja-e ilyen hamar... Máj. 26. án voltam rosszul, és ma 05 teszteltem.
2013. jún. 5. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!