Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan aki vérnyom...

Van köztetek olyan aki vérnyomás csökkentő szedése mellett esett teherbe?

Figyelt kérdés
Magas a vérnyomásom szedtem rá már egy éve gyógyszert, mióta próbálkozunk a babával abbahagytam, mondtam az orvosnak is, mondta h vannak kimondottan az ilyen esetekre való vérnyomás csökkentők, de még várjunk vele. Most a vérnyomásom 150/100 körül mozog. Lehet be kéne vennem a régi vérnyomás csökkentőmet, mert félek hogy nagyon felmegy, de attól is félek, hogy emiatt esetleg nem jön össze a baba, vagy ha netán már épp beágyazódott baja lesz ... ::(
2013. máj. 30. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem hajlandó adni azt a gyógyszert, amit terhesség alatt is lehet szedni? Ezt kellene vele tisztáznod, mert a kezeletlen magas vérnyomás sunyi módon szervi károkat fog okozni nálad. A lehető leghamarabb rendezzétek a vérnyomásodat! (Egyébként fogyókúrával, stresszcsökkentéssel, kevesebb sóbevitellel próbálkoztál már? )
2013. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én már több tíz éve szedek vérnyomáscsökkentőt

nem bántották a gyógyszerbeállításomat mikor kiderült hogy terhes lettem (mivel nem terratogén gyógyszer)

ugyanaz maradt ugyanannyi mennyiségben és mindig tökéletes volt az érték

2013. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is magas vérnyomással estem teherbe. Nekem átállították másfajtára, de az elején elhagytam mert alacsony volt nagyon. A 30. héttől szedem újra, de csak a biztonság kedvéért, tökéletes értékeim vannak
2013. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!