Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feszülő, szúró jobb petefészek...

Feszülő, szúró jobb petefészek, Aki tud, segítsen!?

Figyelt kérdés

Kiírtam már egy kérdést, majd kommentben linkelem. A lényeg hogy petting volt, miután Ő elment, megmosta magát, és a kezét is, utána nyúlt belém! De azóta mégsem tudok megnyugodni hogy mi van ha terhes lettem, mert fura dolgokat érzek...És ez most "Új" ezért írok ki uj kérdést..


utóbbi napokban fájdogált a hasam, mellem érzékeny. Gondoltam talán csak egyszerűen a szokásos menzesz előtti fájás az, és meg fog jönni. De ma 29.nap, nem jött még meg, viszont a mai naptól néha görcsöket és főként igen erős szúrásokat érzek a jobb petefészkemnél (kb a csipőcsontomtól befele 1-2ujjnyira),mintha egy késsel karcolgatná valaki... és nem csak egyet-egyet, sokkal gyakrabban. Szokott mindenféle lenni menzesz előtt, de ennyire nem volt még. S amikor épp nem szúr, akkor is feszül , érzem hogy" ott van", kicsit olyan nyomó érzésnek is mondható!!!! :(

Lehet hogy ez megint ciszta?

De sok akanál olvastam ezen az oldalon hogy így indult a terhesség is...!!!!!!!! Most nemis érzem hogy megjönne... csak ezt a fájást a jobb oldalon.. :(

Nagyon félek...


Azt még tudni kel h előző hónapban egy kisebb cisztám volt, amire proverát szedtem. De akkor nem fájt így a hasam, nem szúrt így, egy nagyon kicsit éreztem talán, de szinte semmit.

MI LEHET EZ? Valaki volt ilyen?



2013. jún. 1. 19:15
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
62%
Istenem...régi kérdés, de a hajam égnek áll. Azt írtad felvilágosult vagy ilyen témában, mégis olyan BUTA kérdéseket teszel fel hogy az hihetetlen. A hajam kihullik. Hogy az Istenbe lehetnél terhes attól hogy az előváladékos (amiben közel sincs elegendő sejt a megtermékenyítéshez) kézzel éppen csak odanyúlt?? Atya világ...
2013. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!