Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőm anyja utál...

Legjobb barátnőm anyja utál mert rocker vagyok. Beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Nos, azért ide írom, mert a lánya nekem olyan mint a testvérem. Viszont anyukája utál engem, mert rocker vagyok, ergo nagyrészt feketébe járok, meg hát, "extravagánsabb" cuccokban. Olyan szinten, hogy már nem egyszer tiltotta el tőlem, ha szóba-kerülök náluk otthon, csak grimaszol egyet, stb... Ezt mi a barátnőmmel simán megbeszéljük, mert miért ne tennénk?! Őt nem érdekli az anyja, nem neki kell engem szeretnie, hanem neki. Én meg nem fogok megsértődni vagy valami az anyja ítélkezései miatt. Az apja kedvel engem, a kis tesói is odavannak értem, nővére olyan mintha az én nővérem is lenne, bátyja "szerelmes" belém, szóval nagyon jóban vagyok az egész famíliával, kivéve vele. Emo-snak hisz. Pedig aztán én tényleg nem vagyok az! 100%-os boldog ember vagyok, mindig pozitív, lojális, és komoly. Már többször is akartam vele beszélni, de barátnőm azt mondja nem érné meg, mert az anyja, egyszerűen buta, nem érdekelné mit mondok, én pedig félek, hogy valami rosszat szólok. (Elég forrófejű vagyok..:S) Ez másnál nem zavarna, vagy nem érdekelne, hogy mit mond, vagy megvédeném az igazam, de ez a legjobb barátnőm anyja! Már így is elég kényelmetlen a dolog... Szerintetek?

2012. okt. 28. 14:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Meg már nem is akarja hozzánk átengedni, sokszor megy náluk ezen a vita, de hát kérem, oké, hogy engem elítél azért mert így meg úgy öltözködöm, de a szüleim attól még teljesen normálisak! Meg mit hisz, hogy majd átjön a lánya, és azonnal felvágom az ereit vagy mi?? Szeretném ha megismerne engem, de esélyt sem ad rá...
2012. okt. 28. 14:41
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez nagyon aljas dolog kinézet alapján véleményezni az embert.beszélj vele hogy a belso fontos nem az hogy oltonyben meg nyakkandoben járj!!!
2012. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Minek kéne vele beszélned??? Neked ő senkid, nem kell előtte magyarázkodnod. Ne találkozz vele többet és kész.
2012. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hogyan ne találkozzak vele többet?:D Ne menjek át barátnőmékhez, fussak el a vonatállomáson, stb.?:D Tény, hogy nekem ő senkim, de kerülgetni sem fogom...
2012. okt. 28. 14:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hi . Velem történt egy ilyen eset .:D Nekem is a legjobb bnőm rocker féle , viszont civilizált és értelmes lány , nem egy drogos ,vagy huligán nyavaja . Viszont anyum sokszor (nem hogy eltiltott ) hanem következtetett hogy hagyjak neki békét . Én megmondtam neki , hogy nem nem és nem .Ugyebár azota már kinötte a rockeres öltözködést . De , ilyenkor azt kéne tenni h a bnőd pozitivan beszéljen rólad .:Pl te ilyen jó olyan tanuló vagy , vagy kedves vagy az idősebbekkel , vagy egy olyan sztorit kéne kitalálni ami meghatná a bnőd anyját ...Nem tudom mennyire segitettem , de sok szerencsét .14 /L
2012. okt. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezt már próbálta.:) Állandóan rólam csöpög otthon. Sőt, a testvérei is. De semmi. Ha barátnőm valami rosszat csinál máris én vagyok elővéve.: "NE legyél olyan, mint a XY!!"
2012. okt. 28. 22:22
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Igen, ne menj át a barátnődhöz. Érdekes, én egy komplett gyerekkort végig tudtam úgy élni, hogy soha nem rohangáltam más házába. El lehet menni bringázni, vagy csak üldögélni egy padon, beülni valahova egy teára, sétálgatni. Még több sztori is keletkezhet egy ilyenből, mint egy szobában a fészbúk előtt üldögélésből.
2012. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem is használjuk a fészbukot! Te is elég hamar ítélkezel...

Az, hogy átmegyek hozzájuk, nem azt jelenti, hogy ülünk a szobában a gép előtt. Néha náluk alszom, (ő rengetegszer alszik nálunk.) grillezünk, van egy halastavuk ahol szoktunk hülyülni, a picikre szoktunk vigyázni, szoktunk sütni muffin-t, palacsintát, stb...

2012. okt. 29. 14:39
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát nemtudom , szar helyzet ..:SSss Csakis a kettő között dönthetsz vagy rászoksz más stilusra (ami nehét , SÖT nagyon , vagy ne menny többet hozzájuk .://
2012. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 zsofi.lili válasza:
beszélj az anyával
2012. nov. 4. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!