Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy a nőgyógyász...

Normális, hogy a nőgyógyász minden vizsgálat nélkül azt mondta, hogy a menzeszem a túlsúlyom miatt nem jön meg fél éve, és amég nem fogyok le, addig ne is álmodjak a babáról?

Figyelt kérdés
Norcolutot irt fel,hogy megjöjjön,és fogamzásgátlót,hogy normális legyen a menzeszem. Ha csak a norcolutot szedném be,és a f.g.t nem,lehetne esélyem teherbe esni? Mert a nőgyógyász nem igazán foglalkozott velem.
2013. jún. 2. 21:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vérvételre, a háziorvoshoz is elmehetsz, ő is nézhet vércukrot, hormonokat sőt gyógyszert is írhat. Nekem már szülés után lett pm gondom, 5 hónapot vártam az endo időpontra ott meg kb kivágtak azzal amivel, a te nőgyógyászod, még szerencse, hogy a házidokim elküldótt vérvételre, és legalább ő írt fel gyógyszert. n amúgy mindkét gyerekemmel túlsülyosan kezdtem a terhességet, kb 10 kg plusszal. Szerencsére semmi gondom nem volt belőle, csak most szenvedek a mensi nem jön meg csak 3 havonta és fogyni nem tudok semmit,
2013. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!