Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés utáni 4ik napon pici...

Peteérés utáni 4ik napon pici barnázás mit jelenthet? Szombaton (1-jén), hétfőn (3án) voltunk együtt, hétfőn (3án) volt peteérésem. Ma pedig ez van. Korai a beágyazódásra gondolni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 18:38
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ! a bájt mindenképp bevetem :D nektek is megy a drukk :)
2013. jún. 5. 20:11
 12/22 anonim ***** válasza:

Köszönjük, ránk fér :)

Két hét múlva kiderül.

Bejelöltem a kérdést, szóval később még visszanézek, írd meg légyszi, hogy mi lett, már most izgulok.

Én is írok majd.

2013. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
köszi! :) vagy ilyen vagy olyan hírrel, de visszcsekkolok mindenképp. várom én is a jelzésed :)
2013. jún. 5. 20:40
 14/22 A kérdező kommentje:

szia,


nem tudom visszakukkantasz-e, de megígértem hogy írok..nálunk úgy néz ki sikertelen hónap van..bár még másfél hét hogy meg kéne jönnie, de barnás folyásom van már 5 napja...gondolom ez nem sok jót jelent babatervezésnél...a teszt még korai lenne..de úgy érzem most nincs baba..

2013. jún. 10. 18:58
 15/22 anonim ***** válasza:

Szia,


Persze, hogy visszanézek, be van állítva, és jelez a rendszer, ha van valami.

Az tényleg nem jelent jót, lehet, hogy a hormonjaid rakoncátlankodnak, érdemes lenne megnézetni. Azért még ne vesd el ezt a hónapot.

Most vettem (ma megyek érte) 10-es vaterás teszteket, jövő héten azért ellövök egyet, nagy tesztelős vagyok, és csak 50Ft darabja, szóval nem izgat annyira, a csalódást meg már megszoktam, annál nagyobb meglepi lesz, ha egyszer tényleg sikerül.

Írj, ha van valami változás.

2013. jún. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Szia,


ha már nagy tesztelős vagy...csináltam ma (06.13) egy ovu tesztet (nekem is van pár a vateráról :D) és pozitív lett...létezik hogy 3-án is pozitív volt ( ott halványabb volt picivel a teszt csíknál ), 4-én még halványabb volt de volt csík, ma (06.13)pedig ugyanolyan erős mint a teszt csík...úgy hogy május 18án volt utsó mensi 4napig, majd múlt héten jún5-10ig barnás folyás volt? ez hogy lehet? akkor most még is van sansz a babóra?

2013. jún. 13. 16:27
 17/22 anonim ***** válasza:

Szia,


Bocsi, hogy csak most néztem amit írtál, de közbejött néhány családi dolog (sajnos).

Az ovutesztekhez nem nagyon értek, az ezzel való jósteszteléshez meg pláne. Csak annyit tudok, hogy azt reggel kell, de sosem próbáltam.

Persze, még simán lehet baba a dologban. Most már szerintem megpróbálkozhatsz egy 10-es teszttel, akár holnap reggel, lehet, hogy nagyon halványan, de mutatna már valamit. De csak akkor, ha nem keseredsz el, ha negatív lesz. Én már hozzászoktam ennek látványához, már nem akadok fenn, ha negatív, az lenne a csoda, ha egyszer pozitív lenne.

Drukkolok nagyon, és írj ha történés van.

2013. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szia,


Visszatértem.

Nekem ma reggel sajnos megjött. Mondjuk már tegnap görcsölni kezdtem, szóval nem számítottam sok jóra.

Veled mi a helyzet? Teszt? Barnázás?

2013. jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Szia,


hát én még várom, már én is görcsölgetek..most én sem számítok sok jóra. majd köv hónapban reméljük :) a tesztek negatívak úgyhogy biztos vagyok benne hogy nem lesz most semmi sem.

2013. jún. 24. 20:38
 20/22 A kérdező kommentje:

szia,


hát nálunk is megjött..úgyhogy újabb próbálkozás indul :) majd írj hogy miújs nálatok!

2013. júl. 4. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!