Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tanácsoltok? Mit tennétek...

Mit tanácsoltok? Mit tennétek a helyemben? A párom még nem akar babát! Részletek lent!

Figyelt kérdés

A párom még fél évig nem akar babát,úgy néz ki addigra rendeződik a lakásviszonyunk.

Óvszerrel védekezünk,de sajnos allergiás vagyok az óvszerre vagy valami összetevőjére!

Voltam dokinál,most kezelt ki,kúp,kenőcs,gyógyszer.

A párom továbbra is védekezni akar,elmondtam neki a doki tanácsát,hogy már 36.éves vagyok,hogy nem leszek fiatalabb,és sajnos nem vagyok egészséges,az érveket hogy lehet elsőre,hogy lehet fél év múlva,hogy lehet egy év múlva,de az is lehet hogy sosem lehetek terhes!

Sajnos a munkahelyem is elég stresszes,éjjel-nappali műszakban dolgozom és nem rendszeresen vagyunk együtt a párommal.

A doki azt tanácsolta,hogy hajrá vágjunk bele!


2013. jún. 6. 09:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Te már írtál ebben a témában, nem?

Szerintem csak akkor vállalj gyereket, ha a párod is akarja! A gyerek nagyon próbára teszi a kapcsolatot!

Ha ő nem akar, akkor úgy szülj, hogy számolj azzal, hogy egyedülálló anya leszel! Értem amúgy, hogy szeretnél, de ez két emberen múlik! A pároddal beszélj, hátha kompromisszumkész!

2013. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Eloszor is ne haragudj, de mar nagyon sokadik kerdesed ez. Teljesen mindegy hogyan fogalmazod meg a kerdest, a valasz ugyan az ra. Ha a parod nem akar gyereket, ne eroltesd ra, mert elobb utobb el fog hagyni. En megertem hogy szeretnel babat, plusz a korod, es egeszsegi allapotod is indokolna mar, de ha egy ferfi nem akar, akkor nem akar. Ennyire egyszeru. O varni akar mig rendezodnek a lakasviszonyok, ha jol emlekszem egyik kerdesedben irtad hogy ez oktober. Az mar mindjart itt van. Ha oktoberben meg mindig elutasito baba ugyben, akkor viszont lepned kell mert ez a ferfi nem akar gyereket sem akkor sem kesobb.

2013. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ez kb. a 10. kérdésed a témában, én mindig válaszoltam, de már baromi unalmas vagy, ne haragudj. fél év nem a világ vége, várd ki, és ne b@szogasd a párod, mert még otthagy a végén. addig készülj fel, sportolj, étkezz rendesen, aztán hajrá.
2013. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen,lehet sokadik kérdés ez a témában,de akkor azt is tudjátok,hogy hónapok óta ez van,egész pontosan január vége óta,úgy gondolom most már ez én érzéseimet is figyelembe kellene venni!

Mi lesz ha nem tudunk házat venni,mi lesz ha elutasítják a hitelkérelmet?Akkor azért mert albérletben lakunk,nem lesz gyerek!

És mi lesz az én érzéseimmel,az én vágyaimmal?

Persze,ha nem akar nem kell erőlteti,de fogalma sincs senkinek,hogy én min megyek keresztül!

Azért köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 6. 11:33
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

hagyd ott akkor és kész. attól, mert te kivagy borulva a helyzettől, mi még nem tudunk érdemben tanácsot adni. mit vársz az itt válaszolóktól?

írtuk, hogy várj egy kicsit, hogy beszélj a pároddal, egyik sem vezetett gondolom semerre.

2013. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Beszéltem a párommal,beszéltem a dokimmal akihez 18.éve járok,elmondtam a páromnak a doki véleményét,az én véleményem.

Tegnap este is hosszasan beszélgettünk,maradt az óvszer használat amire ugyan allergiás vagyok,sűrű,kellemetlen folyásom van tőle.

A doki adott rá kúpot,kenőcsöt,gyógyszert.

Most akkor addig minden hónapban vagy éppen minden másodikban kúp,kenőcs,gyógyszer?

Addig ameddig a párom akar gyereket!

2013. jún. 6. 12:24
 7/15 anonim ***** válasza:
várj még fél évet, és aztán beszélj vele, addig meg hagyd már békén:)
2013. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

1-es vagyok! Figyelj, ha ennyire erőlteted az nem használ! Persze, hogy megértünk, de te is értsd meg a párodat!

Ha nem juttok kompromisszumra, akkor lépj tovább, mert szerintem ez a gyerektéma nálad már kicsit beteges! Persze a legtöbb nő, ha gyereket akar, akkor nagyjából mindennél előrébb helyezi ezt a vágyát, csak szerencsés esetben a partnere is támogatja ebben!

És még valami: gondolom azért kérdezed itt, hogy megerősítő válaszokat kapj! Nem az számít, hogy mi mit gondolunk, hanem, hogy a párod mit gondol!

Még egyszer sok szerencsét, és persze drukkolok, hogy összejöjjön a baba!

2013. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Itt nem az a fő baj,hogy Ti nem értetek meg,hanem az hogy a párom nem ért meg!Hiába az orvosi érv,az orvosi tanács!

Csak az érthetetlen számomra,hogy nem érdekli az én érvem és nem szeret ahhoz eléggé,hogy nem félelmet lássak a szemében babával kapcsolatban!

Most már mindegy,ez van,én csak meg akartam ajándékozni a párom egy közös babával!

2013. jún. 6. 13:20
 10/15 anonim ***** válasza:

36 éves korodra azért lehetnél okosabb, minthogy azt gondold, ezzel mérik a szeretet

a párosnak ész és érthető érvei vannak, és nem NEM akar gyereket, hanem kicsit később szeretne, úgy van vele gondolom, 36 vagy 36 és fél, már majdnem mindegy

2013. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!