Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » B. Asszus ilyet láttatok már?...

B. Asszus ilyet láttatok már? Most ez mi?

Figyelt kérdés
szétszedtem a tesztemet, és egy rendes - halványabb mint a kontroll- de piros vonal van a tesztemen ,de teljesen más helyen, mint lennie kellene. Láttam már x-epilen, lily-n mikor a ragasztásnál sokan azt hiszik, de ez más.
2013. jún. 11. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy jó tanács, ha úgyis szétszeded a tesztet, akkor miért nem veszel csak tesztcsíkot műanyag borítás nélkül? Olcsóbb is és nem kell szétszedned.
2013. jún. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Képet esetleg tudsz rakni? Megmondom öszintén nem vagyok a szétszedések és az ablakhoz rohangálások hive idön tul nézegetésé.Ha valaki babás akkor a tesztcsík egyértelmü még ha halvány is. Nem igy forditom ott nézem amott nézem....ettől függetlenül lehet pozitiv csak nem szeretném h nagyon csalodj muti a képet:)
2013. jún. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jogos!!! :)


amúgy itt a kép, próbálok jobban csinálni. élőben látszik, hofy festék színezte el, de rossz helyen.


[link]

2013. jún. 11. 09:50
 4/8 A kérdező kommentje:
2013. jún. 11. 10:01
 5/8 anonim ***** válasza:

A teszted negatív.

Ahol te a "rossz helyen lévő" csíkot látod, ott a reagens anyag. Ez minden teszten ott van.

Ezt dobd ki és ha úgy sejted, várandós vagy, csinálj másikat.

2013. jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. jún. 11. 10:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a ragasztácsi csik alatt lévő erre nem tesznek olyan foliát mert ugy gondolják nem szeded szét sajna ez nega
2013. jún. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az nem valódi csík, a legtöbb teszten van ilyen (vagy mindegyiken, nem tudom, de a nem kazettásokon látszik), ha nincs jó helyen, akkor az nem csík.
2013. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!