Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 17-re? Ki akar...

Ki nem várja 17-re? Ki akar 18-án tesztelni?

Figyelt kérdés
Én így terveztem... a szülinapomon kell megjönnie,talán csodás ajándékom lesz??? :)
2013. jún. 11. 16:05
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 A kérdező kommentje:

Az első félévben nem szabad elkeseredni! Rágörcsölni meg pláne! Tényleg igaz,hogy akkor nem jön,mi 1 évig vártuk,és amikor decemberben azt mondtuk mindegy,januárban elmegyünk orvoshoz mert nem jön a baba,és már le is mondtunk róla,akkor lettem babás.

1 év alatt ha összejön,az normálisnak számít! Persze mindenki rögtön szeretné,én is,de megtanultam,hogy ez nem így működik!

Azért majd megírjátok,hogy mi lett a vége? Mensi,vagy baba?

2013. jún. 11. 19:31
 12/64 anonim ***** válasza:
Végre egy ilyen kérdés :) Sziasztok.Én pont 17re nemvarom.Tegnaptól nagyon fájnak a melleim de birhato.Nagyon reménykedek mert múlt hónapban volt laparoszkopias műtétem plusz gyógyszert is szedek hogy rá segítsünk.Mi már 2éve próbálkozunk.Mindenkinek szurkolok.28nő
2013. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:

én majd írok,hogy mi lett..de ti is írjatok..a környezetembe van olyan akinek rögtön az első hónapba sikerült..azt hittem vagyis reménykedek hogy én is ilyen szerencsés leszek/legyek. :)))


10-es voltam

2013. jún. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:

sziasztok!

körülöttem mindenkinek max. 2-3 hónap alatt sikerült,én is ebben bíztam,de 1 év lett!

Most meg össze szedtem valami nyavalyát,úgy fáj a torkom,majd meg halok,éga szemem,a homlokom szúr,fáj a fejem,és a derekam meg a hátam majd leszakad! Üvölteni tudnék,ilyet még nem éreztem soha! :(

2013. jún. 12. 17:45
 15/64 anonim ***** válasza:
Én 16-ra nem várom. A mellbimbóim tegnap eléggé bedurrantak,még az is fájt ahogy a pizsoma hozzáért.Most is érzékenyek még,viszont enyhe menszis tüneteim vannak. Éppen ezért én ezekre a tünetekre nem adok... Ez a 2. próbálkozós hónapunk,hamarosan kiderül sikeres volt e :)
2013. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
én semmit nem érzek csak azt hogy meg fog jönni.. :/ amugy van olyan módszer,hogy meg tudod nézni hogy hàny gyereked lesz és milyen neműek sorrendbe..csak tű meg cérna kell...ismeritek? :)
2013. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
*amúgy
2013. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim válasza:

Kriszti004!!!


Én kb 15-16.-ra nem várom, nekünk is ez a 2. próba hónapunk. És szintén be vannak durranva a mellbimbóim, meg olyan pirosak, mintha be lennének gyulladva, és érzékenyek is, és az egész mellem érzékeny. Bár nekem menszesz előtt is mindig érzékeny a mellem. És nekem is vannak alhasi fura menszesz előtti "fájásaim". Nem tom, de még reménykedek :)

2013. jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki elég hasonlóak a tüneteink. :) Nekem is szoktak néha fájni a melleim mensi elött,de nem mindig. Szóval azért nem is élem bele magam,mert ezek a tünetek utalhatnak mindkettöre. És te tudod pontosan hogy mikor volt ovud? Nekem 19. vagy 20. ciklusnapon.
2013. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim válasza:

Nem tudom, nem csináltam ovu tesztet, de a peteéréstől számított kb. 7-8. napon éreztem enyhe alhasi megjön szerű görcsöket, lehet az az volt. Most is nagyon tartok tőle, hogy menszesz lesz a vége :/

Nektek első baba lenne? Nekünk igen. Én 28 éves vagyok.

2013. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!