Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 17-re? Ki akar...

Ki nem várja 17-re? Ki akar 18-án tesztelni?

Figyelt kérdés
Én így terveztem... a szülinapomon kell megjönnie,talán csodás ajándékom lesz??? :)
2013. jún. 11. 16:05
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:

Már nem kell sokat várni hogy kiderüljön,sikerült e.

Nekem nagyon nem vált be az ovuteszt...soha nem lett ugyanolyan erös,vagy erösebb a tesztcsík mint a kontroll.

Igen elsö baba lenne,én 25 vagyok :)

2013. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim válasza:
Jaja, bár jövőhét eleje lenne már, akkor vagy így vagy úgy, de már tudnánk mi a helyzet :)
2013. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
Írd meg majd mi lett! Addig is drukkuljunk egymásnak :)
2013. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:

Úgy érzem kicsit utána kellene olvasni a peteérés dolognak,meg az ovunak!

peteérés utáni 7-8. napon ovu? Ovu mindig mensi előtt 14 nappal van. +/- 2 nap.28 napos ciklus-14 nap ovu a 12-16. nap körül, 34 napos ciklusnál ovu a 18-22. ciklusnapon!

1. ciklusnap a mensi első napja utolsó ciklus nap a mensi előtti nap!

A peteérés egy folyamat,nincs peteérési nap,csak ovu nap van,mikor a pete kilökődik,és várja a farkincásokat! De hiába egy érett pete,kell egy domináns tüsző is!

2013. jún. 13. 15:34
 25/64 anonim ***** válasza:

Lehet a menszitöl számított 7-8 napra gondolt,én azért nem is emlitettem,mert van mikor félreírja az ember.

Egyébként meg egy a lényeg,itt mindenki pozitív tesztre vár napokon belül.... :)

2013. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:

Így van!

És elnézést,nem akartam kioktató lenni senkivel. :( És megbántani sem akartam senkit! :(

Tesztelt már valaki? Vagy megjött már valakinek?

2013. jún. 14. 17:46
 27/64 anonim ***** válasza:

Vasárnap tesztelek, derék-, mell-, hasfájdalom van.

Szagok? Gyerekekkel dolgozom, és meglehetősen büdösnek találom a tápszert..

2013. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
Én ma teszteltem,de negativ lett.még 2-3 nap van hátra a nemvártig...viszont szurkál a hasam,nagyon gyenge lettem,fájdogál a fejem,olyan levert vagyok. Mindezek még lehetnének biztató tünetek is,ha az elmúlt 1 hétben nem szedtem volna ki magamból 2 kullancsot.Most attól félek hogy esetleg elkaptam vmi nyavaját..... :S
2013. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 A kérdező kommentje:
Enyhe mell fájdalom nálam is van,de ez minden mensi előtt is szokott lenni! Hasszúrka is van,de ez is szokott máskor lenni! Amikor babás voltam,pár nappal mielőtt meg kellett volna jönnie,volt egy kb. 8 órás iszonyat fogfájásom,ami magától elmúlt! Most egy kb. 8 órás derék és hátfájásom volt,ami szintén elmúlt! Bár ittam egy neo citrant,mert a torkom is fájt,úgyhogy erer sem adok! Mielőtt megtudtam,hogy abbát várok,az volt a furi,hogy már mensi előtt egy héttel iszonyatosan fájt a mellem,és tök piros volt,és érzékeny,és feszült! Most ez nincs,csak enyhe mellfájdalom! Szóval ez sem utal babára! Az egyetlen dolog,amit akkor tapasztaltam,hogy állandóan ittam a vizet,mint a kacsa,és most is azt csinálom,iszonyat szomjas vagyok,folyamatosan vizet iszok! Ja,és a hasmenés! Már 1-2 nappal mielőtt meg kellett volna jönnie,napi 3-4x voltam wc-n,ami ma ismét volt,és nem valami jó a gyomrom! De ez lehet attól,hogy tiszta ideg vagyok! Mami kórházba került,apát hétvégén ügyeletre vittem... szóval... szerintem most a stressz miatt sem fog össze jönni! :)
2013. jún. 14. 21:17
 30/64 A kérdező kommentje:
Ja,ide szomorú smile-t akartam :(
2013. jún. 14. 21:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!