Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit értenek egyesek az alatt,...

Mit értenek egyesek az alatt, hogy nem szabad rágörcsölni a babára?

Figyelt kérdés
Nem értem ezt, mivel ha eldöntötte egy pár,hogy na már szeretne kisbabát,akkor az minél hamarább szeretné nem?Hogy verjem ki a fejemből,ha egyszer szeretném?Na jó nem agyalok rajta egész hónapban,sőt most nem is volt időm,mivel államvizsgáim voltak,de azért így mensi előtt egy nappal egész nap ezen jár az agyam :( Szerintetek ez baj?Mit jelent a rágörcsölés,ami már nem egészséges? Köszi a válaszokat...22/L
2013. jún. 13. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Ami SZERINTEM már nem egészséges: az első hónaptól hőmérőzni, naptárazni, ovu-tesztelni. A termékeny napokon mindenáron szexelni, függetlenül attól hogy mindkettejüknek van-e kedve, máskor szinte nincs is szex.
2013. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Osztom az első válaszoló véleményét.

És kiegészíteném azzal, hogy akik gyerekcsinálás miatt szexelnek és nem azért, mert kívánják egymást és vágynak a kielégülésre.

Oké, hogy babát szeretnénk, de azért ne abból álljon már az egész hónap. Ha ebben a hónapban nem jött össze, hát majd összejön a következőben. Aztán ha hosszú idő eltelik és mégsem jön össze, akkor érthető, hogy kicsit körbe kell vizsgálódni mi miatt nem jön össze. De azért rögtön az elején bízni kéne azt a természetre.:)

2013. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Igaza van a hozzàszólónak.minek görbézgetni,méricskélni,ovu tesztelni.ilyen baromságot!!soha nem csináltam ilyet mégis mindig sikerült,épp ezért mert lazán kezeltem,úgy mint most:)
2013. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát mi így vagyunk vele,nekünk ez a 2.hónap ...nem mérem a hömet,mert nem egy időben kelek minden nap és e miatt lusta vagyok felkelni :) ovu tesztet sem használok,egyedül a testem van mert eléggé érzem az ovu fájdalmat...vőlegényemet sem tudom mindig nyúzni,mert van,h en vagyok fárad,van hogy ő...28naposak a ciklusaim,szóval nagyjából be tudom lőni mikor van ovu..viszont már saját magam agyára megyek 2 napja :D állandóan terhességról szóló cikkeket olvasok,bár érzem,hogy meg fog jönni,mert itt ez a mensi szerű érzés,de mégis ott motoszkál bennem a kisördög, hogy és mi van ha sikerült?acchhh...hogy verjem ki a fejemből?:/
2013. jún. 13. 20:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a 6. hónaptól arra gondoltam, hogy milyen macera volt a védekezés, milyen jó hogy nem kell gumit húzni meg bogyót szedni.
2013. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2013. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne csak azért bújj ágyba pároddal, hogy gyerek legyen a vége! Én 2 hónap alatt bele untam a csak azért szeretkezzünk, hogy gyerek legyen!


A poén, pont egy olyan hónapban sikerült a tesó 10 hónap utána amikor mindenre gondoltam, csak arra nem hogy gyerek legyen! 3X voltunk együtt egész hónapban, anyukám kórházba volt agyvérzéssel!

2013. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Kedves 6os! Köszi,hogy kitetted a kérdésem,mint rossz példa,neked biztos sikerült elsőre teherbe esned és meg is született a babád az első terhességedből!
2013. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lányok!


Teljesen más az, ha valaki rágörcsöl, mint ha el lenne keseredve, hogy nem sikerül.

A rágörcsölés az, mikor 1-3 hónapja próbálkoztok, de te ez alatt is ovus naptárakat nézegetsz, napi 2x gyk-ra kirakod a nem létető tüneteid, és a szexben nem az örömöt leled, hanem csak a sikert.


Akinek linkelték a kérdését, lehet el van keseredve. De azt vegye figyelembe, ezzel a kapcsolatának is talán árthat. Sajnálom, nagyon nagyon kimondhatatlanul akiknek nem sikerül baba éves próbák után sem.

Még egyszer NE akkor szexeljetek amikor ovu van, meg hőmérő meg görbe.... Akkor, amikor kedvetek van:) az élvezet...hmm..csodákra képes:)!


25hkm

2013. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A múltkor az én kérdésemet linkelték be neked egy rossz példának!

Hát örömmel közlöm,hogy így sikerült teherbe esnem és boldog kismama lettem végre!


Soha nem osztottam azok véleményét,akik azt mondták,hogy nem szabad rágörcsölni!Szerintem ez még nem rágörcsölés és nem baj,ha megteszel egy pár extra lépést a babáért és az sem baj,ha rá gondolsz!Idegeskedni,stresszelni nem jó.

Ha viszont ez a rágörcsölés,amit én csináltam,akkor ne aggódj,így is sikerülhet!

8

2013. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!