Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után a 4. napon...

Menstruáció után a 4. napon történhet terhesség?

Figyelt kérdés
13.án múlt el, és tegnap együtt voltunk. Már van egy kislányunk. Mennyi esélyel számoljak hogy teherbe esek most ? Általában 27-28 naposak a ciklusai, és kb 3-4 napig tart a mensim. 26 éves anyuka
2013. jún. 18. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk véletlenül bejött :) Rágyúrtunk, hogy na majd félidőben milyen királyak leszünk :) és futtában szeretkeztünk egyet mensi végén. Abból születik nemsokára a kisfiúnk :) Nekem 28 napos ciklusaim voltak. Ez történt a hatodik ciklusnapon. Ha te úgy érted, hogy kb. 5 napos mensi végétől számítva 4. nap, az meg már a 9. A spermiumok élethossza is min. 2 nap, de van, ahol már 4-5-t is olvastam, szerintem bőven jó esélyekkel indultok erre a hónapra is :)
2013. jún. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Elég rövid ideig tart a mensim, 5 napnál sosem hosszabb. Akkor azt mondod van rá esély ?
2013. jún. 18. 07:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem van. :) Én mindenre gondoltam volna, csak arra nem, hogy a rendszeres 28 napos ciklusom mellett 6. nap környékén lesz ovum :) Sosem lehet tudni. De ti ráadásul nem is ilyen korán próbálkoztatok, hanem később... akkor 4nap mensi+4 nappal később =8. napon. Kb. 10-11. napig tuti kitartanak odabent, szóval igen, azért van rá esély :) Ovut szoktál nézni? Vagy megérzed? (Én sem nem néztem, sem nem éreztem. Azt hittem a rendszeres 28 napos ciklus azt jelenti, mindig 14. napon van ovum).
2013. jún. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
általában észre veszem, de ritka. mert én is azt hittem hogy 28 napos ciklus mellett 13.14.napon van peteérés, mert a lányom igy fogant meg...
2013. jún. 18. 08:05
 5/7 anonim ***** válasza:

sziasztok!


Mensim előtt egy héttel voltunk együtt a párommal, (de csak akkor mert külföldön dolgozik) ez most júni 2-án

9-re nem vártam, nem is jött, de 2 éve szeretnénk babát nem mertem reménykedni.

7 nap késés után már volt bennem egy kicsike remény úgy voltam vele megvárom a 10 nap késést és ellövök egy tesztet.

9 nap késés után megjött.ez volt most 18-án.

2napig megvolt, utána még minimálisan 2 napig barnáztam

Semmi terhes tünetem nem volt. egészéen tegnapig. tegnap nagyon rosszul voltam de nem hányinger hanem a meleg miatt vagy én nem tudom.


Ma reggel ellőttem egy tesztet és pozitív lett. :)))))


én két éven keresztül számolgattam latolgattam hogy tudnék teherbe esni ( nekem még nincs gyermekem) két éven keresztül minden hónap egy lelki törés volt.

Már lemondtam róla.

Az utóbbi két három hónapban már úgy szeretkeztünk, hhogy eszembe nem jutott a baba. vagy az hogy remélem most összejön, egyszerűen csak élveztem a páromat.


És lám a mensim megjövetele előtt 1 héttel jött össze.


Én azt mondom neked kedves Anyuka, ne görcsölj rá!!!!


Csak élvezd a párodat és a szexet!

Minden jó kívánok neked !

egy Leendő Anyuka!!!!:)

2013. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ilyenkor kicsi az esély, de nem lehetetlen
2013. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nnem görcsölök rá, sőt!!!! Első babánkra sem görcsöltünk rá. Csak kiváncsi voltam a véleményekre hogy igy mennyi az esély rá. De csodák mindig vannak :)


Gratulálok a "leendő" anyukának :)

2013. jún. 23. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!