Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 2 héttel valóban...

Aktus után 2 héttel valóban kimutatja egy jó minőségű teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 21:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Ovum tegnap volt és tegnap is voltunk együtt" Szerintem így írta a kérdező, tehát van esély. Kérdés miből tudja, hogy biztosan tegnap volt ovuja? Mert ha előtte nem próbálkoztak és utána sem csak ovu napján akkor kicsi az esély, hogy sikerült, mert lehet nem is jó napra gondolta az ovuját.

Tényleg változó kinek mikor mutat valamit a teszt. Nekem nem várt előtt 3 nappal már halvány 2 csíkos volt, de van akinek csak a késés után 3-7 nappal lesz 2 csíkos. Ha nem bírsz várni szerintem vegyél egy 2db olcsó tesztet (szerintem ugyan olyan jók mint a drágák, csak nincs annyi cicomája) az egyiket csináld meg a nem várt napján a másikat egy hét késés után. Szerintem a nemvárt előtt semmi értelme tesztelni. Nagyon lutri! vagy két értelmű, vagy sikerült de még nem jelzi ki --> kíméld meg msgad inkább ezektől dolgoktól.

2013. jún. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Akkor kicsit részletesebben. 6-án volt a menszim első napja. Szeretkeztünk 11-én, 12-én és 17-én. Tudom ott kimaradt 5 nap. :-( De ettől még miért ne lenne esélye?
2013. jún. 19. 11:22
 13/13 anonim ***** válasza:
Érdekes,hogy az X-epilt javasolták...nekem az 14 nap késés után sem mutatta ki...pedig terhes voltam :)
2013. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!