Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, akinek úgy történik...

Van olyan, akinek úgy történik a peteérése és a tüszőrepedése, hogy nincs hirtelen hőmérséklet esés, és nem is ugrik meg utána a hője?

Figyelt kérdés
Mert talán én pont ilyen vagyok....rendszeres a ciklusom,lehet azért nem esek teherbe,mert csak a hőt figyeltem annyira,és esetleg nekem úgy történik az ovu,hogy semmi változás a hőgörbémen...:(
2009. okt. 12. 12:32
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Felraknàd a görbéd?
2009. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Most csak egészen kis darabját tudom neked megmutatni a jelenlegi görbémből,mert most kezdtem vezetni a ciklus.hu-n.Amúgy mértem és írtam magamnak kis diagrammon papíron elötte is,és ott láttam,hogy volt mikor felugrott a hőm,de volt,hogy egész cíklus alatt ugyan annyi maradt,36,3 :(( Azért felrakom ezt a kicsit is... [link]
2009. okt. 12. 13:16
 3/51 A kérdező kommentje:
Írnátok rá valamit?Mert már régóta próbálkozunk a babával....
2009. okt. 12. 13:39
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

1 vagyok, bàr nem volt több! Lehet hülyét kérdezek, de a nyàkodat mikor szoktad vizsgàlni? Mert ha spermàval keveredik akkor hasonlit a tojàsfehérjésre, csak azért mert az àltalàban peteéréskor van! :) Szerintem ihatnàl cickafarkteàt és palàstfüvet teàt, de cickàt csak peteérésig! Vagy ha tudod kb. az ovulàcio idöpontjàt akkor vehetnél LH tesztet! Nem szokott középidöben szurkàlni a petefészked? Ezeket én is most vezettem be, ciklus közben, mert egyszerüen nem moccant a höm, de végre 26.napon megmozdult és a teszt is kimutatta az ovut! :) Majd kiderül bejött e! :)

2009. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
szia,hát akkor neked jó késői peteérésed van.igen,mi sokat szeretkezünk,de nem csak a baba miatt,mi ilyen pár vagyunk,hogy minden nap igényeljük a szexet.igen a spermás hüvelyváladék olyasmi állagú mint a peteéréses nyák,de valahogy meg tudom különböztetni,a spermásnak "szaga van" nem tudom szebben leírni:s de annyira nem figyelgettem eddíg a nyákot.a hőm van mikor rendezetten megy fel és le ahogy lennie kell de van ciklus,mior semerre nem moccan.az ovu tesztekről annyit,hogy annak idején mikor a fiammal voltam terhes,vagyis "gyártottuk őt" ciklus félidejében vettem,és úgy képzeld el,hogy következő mensiig minden nap nega volt,és temérdek pénzt beleöltem.úgyhogy soha többé,mert amúgy sem tudom,hogy melyik napon lenne célszerű elkezdenem tesztelni vele ,és mégegyszer nem adok ki érte egy fillért sem.Marad a hőmérőzés és a szex:)
2009. okt. 12. 15:39
 6/51 A kérdező kommentje:
Ja igen,bevallom fogalmam sincs milyen a petefészekszúrka,hogy hol kellene éreznem bármit is...pedíg figyelgetem,de például ma és tegnap olyan megjön érzésem volt-van.de ez nem szúrás inkább enyhe lüktető görcs.
2009. okt. 12. 15:41
 7/51 anonim ***** válasza:
:) nekem most bal oldali fészkem szurt, de ugy hogy alig birtam menni! Remélem az volt :) és màsnap pozitiv lett az ovu teszt/életemben elöszôr hasznàltam/ Akkor csak a teàkat merem javasolni, van akinek bejön az is! Cicka és palàst mehet ovu elött, utànna csak a palàstfü!
2009. okt. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
köszi a teajavallatot de igen ám,mikor lehet ovum???teszt nélkül hogy a pi...ba tudom meg? :))
2009. okt. 12. 16:52
 9/51 A kérdező kommentje:
És szerinted ez a lüktető érzés lehet az ovu fájdalom?
2009. okt. 12. 16:52
 10/51 anonim ***** válasza:
Jo reggelt, ma mennyi a höd? :) Igen szerintem az is jelezheti az ovut! :)
2009. okt. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!