Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas tesztoszteron szint...

Magas tesztoszteron szint akadály a babaprojekthez? Mit jelent?

Figyelt kérdés
0,0 - 2,1-ig írják a normális értéket, nekem 2,9 (még felkiáltójelet is tettek mellé a laborban). Ciklus 3. napján mért eredmény.
2009. okt. 13. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:

húha, hát hogyne, férfi hormon, ezért is nem tudnak gyereket szülni. ezt gyógyszeresen kell beállítni, mindenképpen endokrinológiai kezelés szükséges, gyakran a pcos kísérő tünete...

jó, hogy kiderült, mert kezelhető, és utána teherbe tudsz esni...

2009. okt. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, akadály lehet, mert a fogantatáshoz szükséges, hogy a hormonok is rendben legyenek.

Viszont a barátnőmnek 3x magasabb volt a tesztoszteronja a maximum értéknél (bőrprobléma miatt néztek nála hormonszintet), mondták is neki, ha babát szeretne, akkor emiatt csak nagyon nehezen fog nekik összejönni. Mivel rájuk ijesztettek, a következő hónapban már elkezdtek próbálkozni, s azonnal terhes lett. Azóta már született 2 gyönyörű kisfia, a második is rögtön sikerült nekik. Csak azért írtam le, hogy ilyenek is vannak. Szorítok nektek!

2009. okt. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amig nincsenek rendben a hormonok nem sok esély van a babára.
2009. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az en tesztoszteron szintem nagyon magas mar hosszu evek ota. Elsore teherbe estem, nem kellett ezzel kinlodnom. Szerintem az fontosabb, hogy a noi hormonok rendben legyenek. Egyebkent ha a tesztoszteron szintedet kezelteted, azalatt es utana jo darabig nem eshetsz teherbe, mert a hormon gyogyszereknek nagyon sulyos mellekhatasai lehetnek es fejlodesi rendellenessegeket is okozhatnak. Ha teherbe tudsz esni, nem erdemes a tesztoszteront kezeltetni szules elott. Akkor erdemes kezeltetni, ha nem tudsz teherbe esni meg ha mar szultel, mindenkeppen tetesd rendbe a dolgot.
2010. máj. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!