Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lesz most velem? Szörnyen...

Mi lesz most velem? Szörnyen félek. Lehet, hogy sosem lehet majd gyerekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elmentem a nőgyógyászomhoz rákszűrésre, szokásos vizsgálatokra és észrevette, hogy a jobb petefészkem nagyobb, mint a bal. Ma voltam ultrahangon, 36x22-es cisztát találtak. Folyadék nincsen benne. Elküldtek még ilyen rákos sejtes vérvizsgálatra. Mi lesz most? Annyira meg vagyok ijedve. Egyáltalán ezt lehet kezelni valamivel? Meg kell műteni? Az is benne van a pakliban, hogy nem lehet majd kisbabám? Mindössze 20 éves vagyok... :'(
2013. jún. 25. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok nőnek van életében egyszer vagy többször cisztája, ettől még nem kell megijedni, az esetek döntő többségében kiürül vagy felszívódik magától (az én 4 cm átmérőjűm az előző ciklusban ürült ki).


Ami esetleg aggasztó lehet, hogy nincs benne egynemű folyadék, gondolom azért is kérte a doki a spec. vérvizsgálatot.

Amíg nincs meg az eredmény, ne parázz, mert csak kikészíted magad.

Lehet, hogy a tiéd is felszívódik úgy, hogy észre sem veszed.

Legrosszabb esetben is csak azt a petefészket veszik ki, amelyikben van, és a másikkal vígan lehet egy focicsapatnyi gyereked!


Fel a fejjel!


36/N

2013. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!!

Fel a fejjel! Nekem is van egy cisztám a bal petefészkemben, 4x3.5 cm, ki sem derült volna, ha nem megyek orvoshoz, mert nem akar jönni a baba. Semmi tünetem nem volt. Nekem is csináltak vérvételt, néznek CA125 értéket is, gondolom neked is azt nézik. Az enyém annyival másabb h sűrű bennékű. Ami még pozitív a jobb petefészkem egyenlőre működik. Együttérzek veled, de csak pozitívan, mert a negatív gondolkodással bevonzod a rossz dolgokat!! Lehet, h a te cisztád már következő vizsgálatkor ott sem lesz, mert felszívódik!!!!!

2013. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia, velem az történt, hogy nem jött meg és azelőtt párnapos késéssel, de mindig megvolt, elmentem a dokihoz ahol kiderült, hogy policysátim vannak. Ekkor mondta a doki, hogy nem eshetek teherbe, és rá pár nappal mégis teherbe tudtam esni. Amikor kiderült a terhességem akkor voltam 6 hetes és 5 napos.
2013. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem mondod?? Úristen, velem is ugyanez volt...6 hetes és 5 napos voltam január 2.-án, és ekkor hoztam meg életem legnehezebb és legrosszabb döntését...és most már epekedem a baba után. Nekem is azt mondta a doki,hogy nem eshetek teherbe, Mi hittünk neki és rá kb 5 nappal teherbe is estem!
2013. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocsi, nem láttam, hogy azt is Én írtam!
2013. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!