Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív gyorstesztet miért...

Negatív gyorstesztet miért nem lehet mégegyszer használni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, csak érdekel, hogy még egyszer tényleg nem működik, illetve nem jelenik meg még egy csík, ha az illető terhes?
2013. jún. 30. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

ÚRISTEN :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


WC-papírból is többször használatost vennél, ha lenne olyan, mi?

2013. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert azzal, hogy egyszer már megszívta magát vizelettel, gyakorlatilag tönkremegy. A csík is elhalványul 5 perc után, ha még tovább vársz, teljesen eltűnik. Ilyenkor már a teszt már elveszíti az indikátor képességét. Ez egyszerhasználatos eszköz, függetlenül a teszteredménytől.
2013. júl. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tettem már fel ilyen kérdést! Az ismerősöm aki nem terhes, tesztelt mert késett a menzesze. A 3. teszt is negatív lett. Én viccből rápisiltem, és igen...pozitív lett! Jó, lehet azért mert kb 15-20 perc után pisiltem rá, és még nem száradt meg.


De, ha ezzel akarod tesztelni hogy terjhes vagy e, abszolút nem megbízható.

27+3hkm

2013. júl. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!