Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki a hétvégére nem...

Van olyan aki a hétvégére nem várja? Van kedvetek együtt izgulni?

Figyelt kérdés
Nekem 6.-án jön meg elvileg, illetve remélem, hogy nem. Ez már a negyedik próbálkozós hónap, nagyon jó lenne, ha most összejönne. Nálam még semmi tünet, max. hogy fáradékonyabb vagyok, de ez sok mindentől lehet. Valakinél valami tünet? Ki mióta próbálkozik?
2013. júl. 1. 08:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)! És igen-igen nagyon fogok magamra vigyázni, ennek a picurnak velünk kell, hogy maradjon és minden rendben kell lennie :). Szívből kívánom neked is, hogy ebben a hónapban összejöjjön a baba, szóval Mi 4. hónapja próbálkozók tartsunk össze pozitív teszt ügyben is :D :D. Majd írj, hogy mizu.
2013. júl. 6. 07:01
 12/17 sarah23 ***** válasza:
sajnos hétfön nega teszt,,mára nem várom de csak akkor tesztelek ha nem jön meg jövöhétig.
2013. júl. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 sarah23 ***** válasza:
ma megjött,sajnos:(((((((((((((((
2013. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(. Azért ne keseredj el, reméljük ebben a hónapban összejön. Nem akarod megpróbálni a barátcserje, cickafark, palástfű kúrát? Én ebben a hónapban azt csináltam, és hogy ennek hatására vagy nem, de összejött a picúr :), hátha neked is bejön. Egy próbát megérne, legalábbis azt mondják ártani nem szokott, bár olvastam olyat is aki negatív tapasztalatokat írt. Ha érdekel hogyan szedtem, és miben segít, szívesen megosztom veled.
2013. júl. 12. 14:16
 15/17 sarah23 ***** válasza:
Köszönöm,,drága vagy,,,én ezekbe anyira ne, hiszek,,,azért sikerült neked a baba,,mert az Isten így akarta,de bízom benne h nem sokára engem is megáld 1 babával.:)
2013. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Oké, akkor csak nagyon-nagyon drukkolok és szívből kívánom, hogy téged is megajándékozzon az élet egy kisbabával :). Ha összejön megírhatnád majd a jó hírt :).
2013. júl. 13. 08:10
 17/17 sarah23 ***** válasza:
ugy lesz:)
2013. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!