Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek a terhesség...

Ezek lehetnek a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés

2 napig sűrű fehér folyás, ami mostanra már elmúlt. Folyamatos fáradtság/álmosság érzet, állandó éhségérzet, 6 napja késő menstruáció, hol bal-, hol-jobb oldali hasszúrka?

Viszont a nemvárt után 2.-napon csináltam egy 25-ös érzékenységű tesztet ami negatív lett.A fogamzásgátló szedését már decemberben abba hagytam, azóta mindig 28 napos ciklusaim voltak.



2013. júl. 7. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akár terhesség is lehet,de ha az ember nagyon szeretné a babát,már minden tünetet produkál.Sztem reggel ismételd meg a tesztet egy érzékenyebbel.
2013. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy szeretnénk a babát, de nem igazán stresszeltem rá, úgy vagyok vele, hogy sikerül ha eljön az ideje :) Akkor reggel csinálok egy tesztet! A furcsa az, hogy nekem nem igazán szokott kési, max. 1 napot késett eddig. A fehér folyás, akkor volt amikor megkellet volna, hogy jöjjön, volt is olyan érzésem, hogy megjön de aztán elmúlt.Azóta csak hulla fáradt vagyok állandóan és folyton eszem :D 3 órán belül megettem fél kg. sült krumplit, 1 táblacsokit, 3 szelet húst, 1kg meggyet = ez baromi sok, főleg, hogy én melegbe eddig nem is tudtam enni :) mindig csak iszom iszom :D
2013. júl. 7. 23:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges:) melled nem fáj?
2013. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amikor megkelet volna, hogy jöjjön akkor baromira fájt, sőt égett is hideggel kellett hűtenem, hogy elviselhető legyen :) Most viszont csak akkor fáj ha hasra fekszem :) Köszi, hogy ilyen rendes vagy és segítesz :)
2013. júl. 7. 23:08
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy tegnap óta egyre sűrűbben járok pisilni illetve néha meg is szédülök! És megint éhes vagyok....
2013. júl. 7. 23:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 2 napig olyan fehér folyàsom, meg 6. Napja hogy késik a nemvárt, én is nagyon szeretnék babát és ugyan úgy vagyok vele mint te, ha jönni akar úgy is jön akkor. 1 hete hányingerem van, szédülök, mindig aludnék, enni meg szinte nem is tudok, fejem fáj, meg hasszurkàim vannak.
2013. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én miközben ezt az üzenetet írom is eszek :) Teszteltél már?
2013. júl. 7. 23:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor nagy a valószínűsége :) csinálj egy tesztet ha negativ ne legyél letörve ismételd meg 2 nap mulva lehet akkor nincs annyi hcg a szervezetedbe..
2013. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy igazad lesz :) Bocsi, hogy ilyen lassan írok, csak ettem :) A környezetem már rosszul van ettől a rengeteg kajálástól amit én tegnap meg ma előadtam. Reggel csinálok egy tesztet aztán hátha pozitív lesz :))
2013. júl. 7. 23:40
 10/11 anonim ***** válasza:

6os vagyok.


Igen teszteltem 2x is egyszer 2.án után meg 6.àn reggel de mind a kettő teszt negatív lett, amíg nem jön meg a nemvárt addig nem keseredek el, jövőhéten megyek nőgyógyászhoz addig meg szerintem még csinálok tesztet hogy van e baba vagy nincs. Mondjuk az előző terhességet sem vettem észre meg a teszt sem jelezte, és el ment a baba a 11. Hétben :(

2013. júl. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!