Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki akar "bebabásodni"?

Ki akar "bebabásodni"?

Figyelt kérdés
Sorstársakat keresek, akik mostanában-közeljövőben vágynak várandósnak lenni! :-) Meséljetek magatokról, mióta próbálkoztok, hányadik baba stb.! Nekünk van egy fiúnk, most szeretnénk nekiállni a "kivitelezésnek" :-).

2013. júl. 8. 15:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%

Én szeretnék,de ne haragudj rosszul vagyok attól ahogy fogalmaztál!

Miért kell ennyire "csöpögni"?

2013. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
szia :-) mit találtál csöpögősnek ebben? a "bebabásodás-t"? ugyanis ez szleng kategória, vagy esetleg más zavart? de nekem is lenne hozzád egy kérdésem: mi motivál arra, hogy egy fogalmazási módba, egy szóba belekötsz?
2013. júl. 8. 15:32
 3/21 anonim ***** válasza:
32%

off

egyet ertek az elsovel...tegyel magad ala egy lavort.

Hirtelen bebabozodni-t olvastam.

2013. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szio:) mink most fogunk probálkozni,amûgy két hônapja veteltem el hét hetesen spontán. Nagyon kivoltam akartuk elsö baba lett volna. Doki szerint varjunk meg egy menzit es lehet ujra probalkozni. Épp máma mult el a menzim. Ûgy hogy várom a peteérést ;) remelem hamar összehozzuk. Elsö baba három hònap utan jött össze. És te mikor allsz hozzá az ujabb projekthoz? Szoritok hogy összejöjjön mindkettönknek "
2013. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
Egyszerűen "gáz",és hirtelen én is azt olvastam hogy BEBÁBOZÓDNI. Nem vagyunk már óvodások miért nem lehet normálisan fogalmazni?
2013. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
én már mondtam a ferjemnek, ha ilyen szavakat használők majd.... komolyan rázzon vissza a valoságba:megesni, babasodni, pocaklako, hol a baba, eszik a baba, kakiltunk..... stb rosszul vagyok ezektől
2013. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
micsoda korlátoltság! sajnálhatjátok, hogy ilyen határokat szabtok magatoknak,hogy egy szó ennyire kizökkent benneteket, mikor azért szép az élet mert sokszínű, tágas, különböző emberekkel, stílusokkal! nekem belefér a bebabásodás, de még az olyan merev, korlátolt emberek is mint ti :-) sok sikert nektek is a babavállaláshoz! ;-) és ha sikerül túllépnetek ezen az egy szón, akkor nyugodtan meséljetek mióta próbálkoztok, első baba-e, hogy vagytok stb! :-)
2013. júl. 8. 18:26
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi 3 hónapja próbálkozunk,épp ma jött meg,úgyh ez a hónap se sikerült :( Decemberben volt egy vetélésem,akkor elsőre összejött,most nem akar,de nem adjuk fel. Első baba lenne és már nagyon várjuk:) Amúgy tényleg érdekes megnevezés,ah irtad,sokfélét olvastam már itt,de ezt még nem hallottam,megmosolyogtattál:)
2013. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
sajnálom mindkettőtöknél a vetélést:-( de így van, nem szabad feladni! mi most fogunk neki állni a próbálkozásnak, a döntést most hoztuk meg a napokban :-)
2013. júl. 8. 18:49
 10/21 anonim ***** válasza:
Drukkolok nektek:)
2013. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!