Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki esett már teherbe...

Valaki esett már teherbe crohn betegséggel? Nálam 3 éve jött ki ez a betegség de már tünetmentes de félek nagyon, első babám lenne már nagyon szeretném, és még nem találkoztam olyannal aki igy hordott ki babát

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ilyen betegségem van.2 éve vagyok tünetmentes.

És van egy 6 hónapos lányom.Gond nélkül teherbe estem.

Nem volt semmi baj a terhesség alatt se,és azóta sem. :)

2013. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ,megnyugtató volt a válaszod,attol félek hogy nemtudok majd teherbe esni,vagy ha terhesség ideje alatt hasmenés vagy más probléma lépne fel,vagy a gyerekkel lenne valami,már 5 hónapja semmi gyógyszert nem szedek és az orvosom is azt mondta ha a 5 hónap alatt nem lesz gond jöhet a baba,sőtt javit az állapotomon!Köszönöm válaszod,és sok egészséget kívánok nektek
2013. júl. 8. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőm esett teherbe és hordta ki a babáját úgy, hogy crohn betegsége volt.
2013. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az en baratnom is szult a betegsege mellett, nem volt gond.
2013. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
off: ti a chron mellett mennyit szedtetek fel terhesség alatt?
2013. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Nem sokat, 8 kilót híztam.

2013. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az en bnom 7kg-ot, pedig vekonyan is kezdte. De a babaja csak 2000g lett a 40. hetre, ami baj, de o ezt azota sem fogta fel, taplalkozaszavaros. (akkor is ragorcsolt, h nehogy hizzon, alig evett) Szerencsere a gyermek egeszseges - persze nehany betegseg kesobb alakul ki, ami erre vezetheto vissza... De ennek sztem nincs koze a chronjahoz. Terhesen tunetmentes volt, hiszen ilyenkor az immunrendszer lejjebb kapcsol. 8honapos volt a baba, akkor mar nagyon fajt a hasa, abba is hagyta a szoptatast, h el tudja kezdeni a gyogyszert szedni...
2013. júl. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó: a chron mellett étkezési zavara is van?
2013. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos. Ha eszik, faj a hasa. Ezt ugy kezeli, h nem eszik. (Ahelyett, h a betegseg valodi oka lenne kezelve - mint tudjuk pszichoszomatikus.) Kozben rakattant a vekonysagra is, ha mar a betegseg miatt vekony lett, az is akar maradni. Ami a legkevesbe okoz neki tunetet, az a rizs, csirke, sajt, igy ha eszik, akkor is csak ezt, ez pedig egyoldalu...
2013. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!