Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki menstruáció alatt lett...

Aki menstruáció alatt lett terhes, mikor érzett legkorábban tüneteket?

Figyelt kérdés

Én a ciklus közepe óta furcsa mellfájdalmat érzek (mintha nőne),fáj a derekam,fáradékony vagyok,aluszékony,reggelente tele van az orrom,pedig nem vagyok megfázva.Most vagyok a ciklus 19. napján,de ezek a tünetek már egy szűk hete velem vannak.

Volt valakinek hasonló aki biztos benne hogy a mensi alatt lett terhes?


2013. júl. 9. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Mensi utolsó napján fogant (még volt egy kis vérzés is). Ebben biztosak vagyunk, és orvos is megerősítette.

Tünetek nekem 4 nappal a köv. mensi előtt jelentkeztek, puffadás, mellfeszülés, semmi különös.

2013. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát középidőtájt még nem fedeztél fel semmi különöset...
2013. júl. 9. 11:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, semmit nem éreztem középidőben. Csak reménykedtem, hogy ez egy sikeres hónap lesz :)
2013. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nyilván nem mensi alatt lesznek leggyakrabban terhesek a nők.Számítottál rá hogy pont akkor fogan?
2013. júl. 9. 11:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Orrdugulás is lehet jel? Nekem egy hete kb minden este nagyon folyik pedig nem vagyok megfázva. De csak este jön elő
2013. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen,az orrdugulás is lehet jel,mert a vérbőség miatt többlet keletkezik,hogy finoman fogalmazzak:-) bár az első két terhességemnél nem volt.A derekam majd le akar szakadni napok óta,pedig még legalább egy hetem van az esetleges mensiig.Nem értem mi van velem,ha nem terhesség
2013. júl. 10. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!