Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan teszt, ami már a...

Van olyan teszt, ami már a menzesz érkezése előtt kimutatja a terhességet?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A legérzékenyebb terhességi tesztek 10-es érzékenységűek (nálunk a gyógyszertárban nem volt, vaterán rendeltem egy csomaggal). Mensi ideje előtt 3-4 nappal jelzett halvány pozitívat.
2013. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi :)
2013. júl. 9. 12:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a legolcsóbb Lily is kijelezte (25-ös), 2-3 nappal előtte a babát. :)


11+1 hkm

2013. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De jó! Gratulálok! :) A Lily-t hol vetted? Az mit jelent, hogy 10-es, meg 25-ös?
2013. júl. 9. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy attól, hogy pozitív lesz a teszt napokkal korábban, még simán megjöhet a menzesz (állítólag nagyon gyakran így is van, csak a nők nem tudják, mert nem tesztelnek) és természetesen nem marad meg a terhesség, és ilyenkor nagy a csalódás. Szóval érdemes szerintem inkább várni.
2013. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Lilyt rossmannban vettem, de azóta nem láttam. És kénytelen voltam utána a rossmannos facellet-t vagy mit venni. Nah már most nekem azok erős csikosak lettek. Szóval Lily-vel kezdtem ,utána Gábriel, Clearblue és Facelle :D :D

Elvileg a 10-es az hamarabb kimutatja a terhességet, mert kisebb HCG mennyiséget észlel. De én amikor bementem a patikába, csak tátogott a nő, hogy hát ő nem tudja mi mi. Szal vettem Gábrielt, meg Clearblue-t. Ezek 25-ösök mind. 10-essel még nem találkoztam, pedig vannak.

2013. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!