Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetett vetélés? 2hónapott...

Ez lehetett vetélés? 2hónapott késett a tesztek negatívok lettek, a menstruációm tegnap megjött de nagyon erős vérzésel és görcsökell és amikor betétett cseréltem akkor egy nagyon nagy darabb nyálka is volt rajta!

Figyelt kérdés
soha nem görcsöltem menszesz alatt és nem is véreztem ennyire!!remélem hamar kapok válaszokatt nagyon félek!!
2009. okt. 18. 09:25
 1/1 anonim ***** válasza:
nem! ha a teszt negatív nem voltál tehes. a vérzés azért erős és darabos, mert két hónap alatt megvastagodott a nyálkahártya és az vált most így le, ez normális. az nem, hogy kimaradozik, pláne ha babát szeretnél mindenképpen menj el orvoshoz!
2009. okt. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!