Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves sorstársak, ki az aki...

Kedves sorstársak, ki az aki decemberje "nem várja"? Ti hogyan terelitek el a figyelmeteket, h ne egész nap azon gondolkodjatok, vajon sikerül (t)?

Figyelt kérdés
Mikor fogtok tesztelni, megvárjátok, h már késsen vagy már a nemvárt előtt 2-3 nappal?

2012. dec. 3. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
én 20.-ra nem várom,holnap dokihoz megyek,viszont megvárom a nemvártat, addig semmiképp nincs teszt:)
2012. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:

Nekem 24.-én nem kéne, hogy megjöjjön. Csak azért fogok előtte már tesztelni, hogy ha sikerült a baba, akkor a "karácsonyfa" alá kerülhessen.

Amúgy ez az első hónapunk, hogy próbálkozunk a babával. Furcsa, mert május óta én már nagyon rákattantam a témára, de most, hogy élesben megy a dolog, annyira nem lelkesít. Nem is értem magam. Úgy értem, hogy ugyanúgy csinálom az ovutesztelést, hőmérőzést, de nem görcsölök rajta, nem keresem magamon a tüneteket stb. Én most a takarítást találtam magamnak, mint elfoglaltságot. Ne értsetek félre, eddig is rend volt a lakásban, de most pl. olyanokat is megcsinálok, amiket eddig nem. Ez leköt. Most meg jön a karácsony, nagytakarítás, bevásárlás, stb. Sok időm nem marad gondolkodni. Szedem a magzatvédő vitamint, hogy ha megfogan a Pici, akkor már legyen a szervezetemben minden, ami Neki kell, de ennyi.

5 fele érek haza a munkából, csinálok valami ebédet, eszünk, pakolászom, pihenek kicsit, pakolászom, és már este is. Utána alvás, vagy babaprojekt :-), és utána megint reggel. Indul újra minden.

Azt tudom csak tanácsolni, hogy ne görcsölj rajta. Én is szeretném, ha összejönne, -ki nem!?-, de nem szabad ennyire rágörcsölni.

Hányadik hónapja próbálkoztok?

2012. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:

mi speciel még nem próbálkozunk,ezért megszakításos a módszer,de hamarosan elkezdjük a projektet (csak még a pénzügyi helyzet még nagyobb javulását várjuk)

de én nagyon örülnék,ha így is becsusszanna egy picur és szerintem a párom is,mivel az ő ötlete volt, hogy most már ne védekezzünk,csak még nem görcsölünk rá,de az öröm így is nagy lenne...(első voltam) :)

2012. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:

Szia! Én 7-re nem várom. Szerdán tesztelek egyet, mert aznap kell mennem dokihoz rákszűrésre, és ha pozitív lesz akkor megkérem, hogy ne nyomkodjon össze. Ha negatív lesz, akkor egy hét késésnél fogok csak újra tesztelni.

Már volt egy terhességem(missed ab), és nagyon szeretném ha most újra összejönne.

Mindenkinek sok sikert kívánok :)

2012. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 A kérdező kommentje:
Jah amúgy nem görcsölök rá, hála égnek nekem is sok munkám lesz mert nekem karácsony előtt 1-2 hónap a szezon:) Úgyhogy le fog kötni. Mi az első alkalommal:)úgyhogy még nagyon kezdők vagyunk. De én is szedem már 1 hónapja a vitamint:)
2012. dec. 3. 20:31
 6/90 A kérdező kommentje:
De lehet, h a teszt még nem mutatja ki és már terhes vagy, úgyhogy mindképp szólj szerintem h nagyon óvatosan vizsgáljon...
2012. dec. 3. 20:33
 7/90 A kérdező kommentje:
Jah igen és mindekinek szurkolok, írjátok majd meg a jó hírt, ha lesz mindeképpen
2012. dec. 3. 20:33
 8/90 anonim ***** válasza:

kedves kérdező a te jó híredet is várjuk... és ha tudsz,küldhetnél egy pozitív tesztes képet majd.(akár privátban is) elküldöm én is,ha lesz minek örülni :)

(1. voltam ) :)

2012. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 A kérdező kommentje:
Rendben majd küldöm jövőhét végefelé:)
2012. dec. 3. 20:43
 10/90 anonim ***** válasza:
én pedig holnap írok mi volt a dokinál...drukkoljatok :)
2012. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!